2737
2734

سلام دوستای نازنینم خوبین روز پاییزیتون به خیر 🍃🍃🍃🍂🍂🍂🍂😍

نظرتون راجبش چی بود؟؟؟

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد قشنگ آفرین😍 میشه بازم بذاری؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

آفرین جالب بود

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738
اینا که همش بازیه.بچه باید بدونه از خیابون که رد میشه بااااااید دست بزرگترو بگیره.اگه من از بچم بخوا ...

نه عزیزم امتحان کن اگه دقت کرده باشی بچه ها دوست ندارن زیر زور کسی باشن 😉😉و همینجوری بچه ممکنه فک کنه بزرگ شده هختیاحی به کمک ما نیست ‌‌‌

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
اینا که همش بازیه.بچه باید بدونه از خیابون که رد میشه بااااااید دست بزرگترو بگیره.اگه من از بچم بخوا ...

اره باید بدونه ولی اینجوری راحت تر قبول میکنه مساله رو

بعدش بنظرم وقتی میگی کمکم کن از خیابون رد شم،حس جالبی بهش دست میده،یجور احساس بزرگی میکنه

من خودم  بچه ندارم

یبار مامانم رفته بود مسجد،قرار بود من و برادرزاده ی ۵سالم بعد مامانم بریم اونجا، به برادرزادم گفتم من مسجدو بلد نیستم میشه منو راهنمایی کنی؟ دستمو بگیر ببر اونجا

اصن بچه کیییف کرد

وقتی برگشتیم با ذوق تعریف میکرد ک عمه راه مسجدو بلد نبود من یادش دادم😁😍

شب بعدش بهم گف عمه بیا راه مسجدو نشونت بدم😊 بچه ها خیلی منعطفن

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706