2726
عنوان

آماده کردن کودک برا بچه دوم

119 بازدید | 14 پست

دو ماه دیگه بچم به دنیا میاد. دخترم از الان حساس شده خیلی داد میزنه. امسال پیش دبستانیه نگرانم بخاطر بارداریم باشه. زود  عصبانی میشه. البته خیلی احساس علاقه میکنه و شکمم رو بوس میکنه. دوس ندارم حسادت کنه شما چکار کردید تا بچتون آسیب نبینه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طبیعیه.بچه خواهرمن که دیگه کلاغذاخوردنشم حذف شده بودوقتی داداشش دنیااومد.الان که نزدیکه یه سالشه یکم ...

اخی. خدا کنه دخترم اذیت نشه. خودش خیلی اصرار داشت که بچه بیاریم

اتفاقابه موقع داری میاری عزیزم خداسلامتی بده.عادت میکنه

امروز یکی از دوستان قدیم رو دیدم تازه بچه دار شده بود فاصله سنی نه سال گفت از بس دخترم گریه کرده مجبور شدم بچه بیارم. 

به سلامتی 

مبارک باشه 

کتابهای مربوط به تولد نوزاد دوم بخر براش 

فرانکلین و نوزاد جدید 

و

خیلی کتابهای دیگه 

ضمنا اولش هم ممکنه خیلی بد قلقی بکنه که طبیعی هست و صبر و حوصله بسیاااار لازمه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
دختر

من تا دختر دومم ب دنیا بیاید اولی پنج سالش میشه ولی با اینکه خودش میگفت برام آبجی بیار الان آشکارا حسودی میکنه اول اینکه تو کارا سهیمش کن مثلا بگو برو لباس های کشوی خواهرت مرتب کن باهاش خرید برو

البته دختر من نمیزاره برا نی نیم خرید کنم میگه ولش کن لباسای منو تنش کن منم نمیخوام حساس بشه برا همین فعلا بهش گوش دادم

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
امروز یکی از دوستان قدیم رو دیدم تازه بچه دار شده بود فاصله سنی نه سال گفت از بس دخترم گریه کرده مجب ...

شماهم به موقع اس.خواهرمنم دقیقاهمینجوربود.ولی دخترش خیلی دوست داره بچشونا.شماهم عادت میکنه.🙏

من تا دختر دومم ب دنیا بیاید اولی پنج سالش میشه ولی با اینکه خودش میگفت برام آبجی بیار الان آشکارا ح ...

دخترم هم هنوز نگذاشته براش چیزی بخرم میگه من بزرگترم باید برا من بخری. اون لباسی بچگی منو ب پوشه. یه روز تنهایی باید برم خرید

2706