2703
2553

س روزه کمر درد دارم اخه این س روز ی کم کارا خونه انجام دادم مهره ها کمرم بشدت درده حتی دراز ک کشیدم درده شدیده موقع پهلو ب پهلو شدن راهکاری دارید بهم لگید ممنونم هفته ده بودم  ک سقط شد خودبخود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یکبار تو هفته ۷ به علت تشکیل نشدن قلب کورتاژ کردم نا سه ماه کمر درد شدید داشتم انقدی که از انجام کارهای روزانه به غیر از دستشویی رفتن عاجز بودم هیچوقتم نفهمیدم چرا دقیقا از فردای کورتاژ

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2456
من بعد از سقط کمردرد شدید داشتم که بقایا مونده بود  دفع شد کمردردم خوب شد سونو بقایا دادی؟

بقایا رفتم گفت دفع نشده دوروز بعدش بند ناف و چیزاش دفع شد کمر درد نداشتم خونه مامان بودم ۴ پنج ستعت راه اومدم خونه خودم از روزی ک اومدم کارا خونه ی کم انجام دادم مثل یکی دوبار ناهار پختن بشدت کمردرد دارم

چیزی مصرف نکردی برا بهتر شدن 

دهدجلسه رفتم فیزیوتراپی که اثر نداشت اما بعدش رفتم استخر تو اونجا هی راه رفتم خوب شد ولی یه دوسه ماهی درگیرش بودم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه