2726
عنوان

بارداری و مصرف کاسنی و بیدمشک

8647 بازدید | 24 پست

سلام دوستان من الان ماه هشتم بارداری هستم.میخوام برای اینکه بچم زردی نگیره عرق کاسنی و بیدمشک و خاکشیر استفاده کنم.به نظرتون هنوز زوده یا تو ماه نهم استفاده کنم؟ممنونم اکه تجربه دارین راهنمایی کنین

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا من انقدرخوردم بیفایده اخرشم زردی گرفت ۴روز تو دستگاه بود الکی نخور

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728

فقط گرمی نخوری کافیه... 

بیشتر تغذیه بعد زایمان باعث زردی میشه که مادر کاچی و گرمیجات میخوره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
من از ماه هشت شروع کردم هرازگاهی میخوردم ولی الان توی ماهه آخر هر روز میخورم هرچند که میگن خوراک بی ...

خیلی از دوستام خوردن بچشون زردی نگرفته.میشه بگین چقدر میخورین توی یک روز؟

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
بخدا من انقدرخوردم بیفایده اخرشم زردی گرفت ۴روز تو دستگاه بود الکی نخور

عه جدی چه بد.چون پسرم مدرسه ای هستش نمیخوام درگیر زردی و بستری بچه ی دوم باشم

فقط گرمی نخوری کافیه...  بیشتر تغذیه بعد زایمان باعث زردی میشه که مادر کاچی و گرمیجات میخوره

اخه بیشتر نوزادان چندساعت بعداز تولد زرد میشن

من همه چی خوردم و عرقیات هم نخوردم بچمم زردی نداشت خداروشکر. 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
دوستان میخوام برم سفرزیارتی چیکارکنم تا 5.6مهرپریودبشم.ماه پیش 18شدم.

گرمیجات بخور.زعفرون و زنجبیل و دارچین به صورت دمنوش با نبات بخور

من همه چی خوردم و عرقیات هم نخوردم بچمم زردی نداشت خداروشکر. 

خداروشکر.خداکنه مال منم نگیره

خیلی از دوستام خوردن بچشون زردی نگرفته.میشه بگین چقدر میخورین توی یک روز؟

من خودم بارداری اولم بشششدت رعایت کردم گرمی نمیخوردم اصصلا فقط خنکی و کاسنی و اینا آخرم دو شب بستری شد 

ولی الان همه چی میخورم و روزی یه استکان کاسنی ام میخورم دیگه دست خداست بقیه ش ان شالله که نگیرن 

من خودم بارداری اولم بشششدت رعایت کردم گرمی نمیخوردم اصصلا فقط خنکی و کاسنی و اینا آخرم دو شب بستری ...

ان شالله.که نمیگیرن.دردسریه برای خودش زرد شدنشون

2706