2726
عنوان

تاپیک زدن وپشیمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میبینی ..هرچی میگی میگن نه سرکاریه این تاپیک بیچاره استاتر فقط قسم میخوره 

جدیدا یه آقایی اومده توسایت روزی صدتاتاپیک میزنه ،همه هم سنگین،هرچی هم سوال کنی ازش باسوال جوابتومیده و تند،خیلی رواعصابه

2728
جدیدا یه آقایی اومده توسایت روزی صدتاتاپیک میزنه ،همه هم سنگین،هرچی هم سوال کنی ازش باسوال جوابتومید ...

عععع ندیدم ...

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
نروتوتاپیکش خوب😉😂

من اصلا جواب تاپیک هاشونمیدم،مال بقیه رومیخونم ببینم فاز طرف چیه ازاین تاپیکها،

یه باربهش گفتم منظورتون از زدن این تاپیک هاچیه،بابلدوزر از روم ردشد  

برای رضایت وخوشاینددیگری نیست گاهی میای که فقط حرف بزنی ودلت سبک بشه ولی برعکس میشه

خب همش توهمه چیزااینجوری بوده و هستوخواهدبود همش یه عده مخاالفتن یه عده موافقت ..بستگی بخودت داره به کدومش اهمیت بدی ..ولی ازدیگران بنظرم توقع نداشته باشی بهتره..فقط خود ادم میتونه بخودش کمک کنه 

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2706