2726
عنوان

تاپیک زدن وپشیمونی

390 بازدید | 54 پست

من هروقت تاپیک زدم دردودل کنم اینقدربعضیا بقیه جبهه گرفتن که پشیمون شدم کلابعضیامخالف به دنیامیاان یاطلبکارن.. 

مواردمشابهش هم توتاپیکای بقیه دیدم یاطرفو له کردن یادعواشده وتاپیک ترکیده.. 

خداروشکر حضوری دردسترس نیستیم عجب گیس وگیس کشی میشدها

البته باهاتون هم موافقم که بعضیاکلاحق به جانبن وطرزفکراشتباهشون هم عوض بشونیست وبحث کردن توی تاپیکشون هم بی فایده.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این خیلی طبیعیه..ادم نمیتونه همه روراضی نگه داره 

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

اره میبینی ..هرچی میگی میگن نه سرکاریه این تاپیک بیچاره استاتر فقط قسم میخوره 

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن

میدونی چون از ۱۰ ساله اینجا عضو هستن تا بی نهایت 

دیگه همه جور فرقه هست اینجا 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

امروز تو تاپیکی حق رو به اسی ندادم همچین تند جوابمو داد😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چند سال پیش اینجوری نبود خیلی خوب بود 

چون گوشیا افتاده دست بچه ها بنظرم

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706