2737
2734
عنوان

سوال در مورد چله حق شناس

115 بازدید | 9 پست

خانوما تو نت نوشته بود حتی اگه به صلاحتون و خیرتون نباشه هم حاجت میده.راستش من میخواستم شروع کنم ابن چله رو میترسم به خیرمون نباشه درست شه کارمون توروخدا اگه کسی میدونه بگه

دستبند و پابندهای بافت ارسال به سراسر ایران.

خب نیت کن و بگو خدا یا اگه به صلاحمه بشه

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دعاکن که اگه به صلاحته بشه اگه نیس نشه ..بسپاردست امام حسین بهترینشومیده 

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2728

یکی نوشته بود کسی ک به صلاحش نباشه یک اتفاقایی بینش میوفته که نتونه اون چله رو انجام بده نوشته بود من شروع کردم بین چله مریض شدم بعد نتونستم انجام بدم ولی یه مدت بعد فهمیدم خواستم به صلاحم نبوده بهتر ک انجام نشده .. حالا من بازم دقیق نمیدونم عزیزم

خدایا یاریم کن .. اگر چیزی شکستم "دل" نباشد
یکی نوشته بود کسی ک به صلاحش نباشه یک اتفاقایی بینش میوفته که نتونه اون چله رو انجام بده نوشته بود م ...

اره تو نت نوشته بود حوالی میشه به ادم

دستبند و پابندهای بافت ارسال به سراسر ایران.
خانما واسه خوندنش حتما باید قبل از غروب خونده بشه؟ کسایی که شاغلن نمیتونن به موقع نمازشونو بخونن و ف ...

فقط از طلوع تا قبل غروب افتاب باید خونده شه

یکی برام خوند این ایدی تلگرامشه پول کمی هم می گیره  واسه من خوند حاجتمو گرفتم

@GodR87 

از رفتار کسی ناراحت نشید آدما در حد لیاقتشون رفتار میکنن  
2738