2726
عنوان

باردارم،درد دارم یه لحظه میاید

112 بازدید | 16 پست

خانوما من از دیشب زیر سینه چپم فکر میکنم قفسه سینه باشه،درد گرفته اصلا نمیتونم پهلو  ب پهلو شم 

بنظرتون خطره؟،برم بیمارستان؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نمیکنم عزیزم. توی بارداری چون شکم بزرگ میشه عضلات کش میاند و اینجور دردا طبیعیند

عزیزم منم عقب انداختم تواقدام بودم. ولی دلم چندروزه مثل پریود دردمیکنه.ایا اگه باردارباشم دردش طبیعیه؟ تاکی

2728
عزیزم منم عقب انداختم تواقدام بودم. ولی دلم چندروزه مثل پریود دردمیکنه.ایا اگه باردارباشم دردش طبیعی ...

بله عزیزم منم دل درد پریودی اوایل بارداری داشتم وقتی رفتم به دکتر گفتم برام بتا بنویسه ازش پرسیدم گفت طبیعیه

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

اون درد مال دیافراگمه

بخاطر بزرگ شدن بچه و رحم فشار میاد بش

منم یه هفتس اینجور شدم اصلا به پهلو چپ نمیتونم بخابم سمت راستمم داغونه شده دیه 

گَهی زین به پُشت و گَهی پُشت به زین
اون درد مال دیافراگمه بخاطر بزرگ شدن بچه و رحم فشار میاد بش منم یه هفتس اینجور شدم اصلا به پهلو چپ ...

ای واای بخدا عکس آناتومی بارداری دیدم دلم ریش شد😥منم تا ۴ماه این درد هارو داشتم تموم شده بود،باز شروع شده😐

ای واای بخدا عکس آناتومی بارداری دیدم دلم ریش شد😥منم تا ۴ماه این درد هارو داشتم تموم شده بود،باز شر ...

تو بارداری میگن شاخم دربیاری طبیعیه😂😂😂نگران نباش چیزی نیس میگذره اینم

میدونپ.میگم ماه اولم مگه رحم بزرگ میشه

رحم دائما درحال رشده ولی ماه اول اونقدر رشد نداره که بگی به اعضا فشار وارد کنه ماه سوم معمولا شروع میشه

2706