2737
2739

سلام شما چیکار کردین یا چه راه حل هایی دارین!!؟؟

پسرم تازه چهارسالش شده میخوام شروع کنم دیگه خودش مستقل غذاشو بخوره!!!!

من دوسالگی خودش میخورد

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

دختر من دو سالشه چند ماهی میشه خودش میخوره البته گاهی هم من میزارم دهنش

میشینیم سر سفره غذاشو میکشم قاشق میگیره میگه خودم خودم.بعد انقدر بامزه قاشق رو برمیداره اونیکس دستش هم میگیره زیرش که نریزه بعد فوت می‌کنه میخوره

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیرش پارچه زیر انداز بنداز بزار اولش کم کم با عذا بازی کنه هی بهش بگو یه قاشق هم دهنت بزار

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

خودش میخواست من یادش ندادم

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

والا من 2 و سال ونیمشه خودش تو کشیدن غذا و میز کمک میکنه به بشقاب و قاشق چنگال خودش علاقه داره فقط هیچ وقت هیچ وقت اصرار نکردم که غذا بخور فقط میذارم جلوش میگم اگه گشنت بخور بهش اجازه جدا کردن مواد غذایی از همم نمیدم که بد غذا بشه میگم همه چیز باید باهم خورده بسه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2738

عزیزم چرا اینقدر دیر...یعنی خودت غذا میذاری دهنش...اصلا تنهایی غذا نمیتون بخوره یا خودت واس کثیف نکردن بهش نمیدی بخوره

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

پسر من اصلا اصلا دست نمیزنه منم که میدم با هزار ترفند میدم دوقاشق بخورع کلافه شدم از بدغذاییش

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
2706