2737
2734
عنوان

رگ تو سینه هام دیدم و باد کرده یکم.باردارم یعنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3057 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینه هام پف کرده انگار اب داره توش .کلا اخه جنس من سفت نیست.ولی انگار سینه هام بزرگ داره می شه.شما ک ...

من یک هفته قبل اینکه بخوام پریود بشم ،رفتم حمام اومدم جلو آیینه لباس بپوشم یهو دیدمرو سینه هام پر رگ های ابی شده یعنی ازاول بود و لی پر رنگ تر وبیشتر شده بود که به چشم میومد

2728
علایم دیگه داری؟؟؟

کمر دردر پریودی.ترشحات آبکی .دیروزم ک لک دیدم ولی بعدش دیگ ترشحاتم سفید شد.خیلی کم بود در حد ی قطره.پاهامم درد میکنه یکمم سینه هام حساس شده.دیگ نمیدوتم عوارض آمپوله یا ن

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
2738
من یک هفته قبل اینکه بخوام پریود بشم ،رفتم حمام اومدم جلو آیینه لباس بپوشم یهو دیدمرو سینه هام پر رگ ...

منم امروز دیدم وای این که سینه های من نیست همش رگ ابیحتی نوک سینه.امیدوار باشم یعنی؟؟؟؟

منم امروز دیدم وای این که سینه های من نیست همش رگ ابیحتی نوک سینه.امیدوار باشم یعنی؟؟؟؟

ببین من شنیدمـ تهوع و سینه درد از علایم اولیه باردارین 

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊

واس من که باردار بودم به نظرم واس شماهم مثبت باش چون به دکتر هم گفتم گفت درسته واس خیلیا اوایل حاملگی اینجوری میشه 

ببین من شنیدمـ تهوع و سینه درد از علایم اولیه باردارین 

تهوع هفته پیش داشتم اما گذرا بود گفتم توهم زدم.امروز رگ ابی و تغییر سایز سینه

من 25 تا 27 اقدام کردم که روزای تخمک گذاری بود

2706