1608
1480
عنوان

حال ندارم پاشم ناهار بپزم

221 بازدید | 29 پست

باردارم, دلم برا نی نی بیچاره میسوزه,همش ابمیوه میخورم

حوصله اشپزی ندارم

شماناهار چی دارین؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان باید شام درست کنی که😄

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

از ناهار ک گذش زنگ بزن بیارن 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
1522

تازه الان درست کنی که میشه شام مخصوصا پاییز 

ما چلوکباب سلف دانشگاه خوردیم

لاتحزن ان الله معنا💖💖💖    دارند پشت بیسیم بسم الله قاصم الجبارین میگویند ........این رجل فاجری که خونعزیز مارا به زمین ریخت،تایید کرد دین خدارا،این نهضت باید زنده بماند،و زنده ماندنش به این خونریزی هاست،بریزید خون هارا،زندگی ما دوام پیدا میکند،بکشید مارا ،ملت ما بیدار تر میشود...ما از مرگ نمیترسیم و شماهم از مرگ ما صرفه ندارید،دلیل عجز شماست که در سیاهی شب متفکران مارا میکشید.......                                                قطعا دشمنان ما این را نمیدانند که شیعه وقتی خون بدهد خطرناک تر شده و تکثییرمیشود..                                                         .این گل را به رسم هدیه تقدیم نکاهت کردیم،حاشا اینکه از راه تو حتی لحظه ای برگردیم یا زینب  میثم تمار خطاب به ابن‌مرجانه:این خاصیت حرامزاده است که با تحقیر و تهمت دشمنانش را آزار دهد امام علی(ع):وای بر مردمی که در سرزمین خودشان بجنگندمردمی که در خانه هایشان مینشینند تا دشمن  به سراغشان آيد؛ مردمی که برای جهاد امروز و فردا می کنند تا سیل غارتگران موجبات سقوط شهرشان را فراهم آورد؛ مردمانی که وقتی دشمن به زنی تعرض می‌کند و خلخال و دستبند او را به یغما می برد، به خواهش و تمنا در برابر دشمن غدار اکتفا می‌کنند؛ مردمانی که علی رغم اصرار دشمن بر باطلش، بر حق خود مصمم نیستند؛ مردمانی که با این مشی و روش، خوار و ذلیل هستند  
1432
1601

سیب زمینی سرخ کن چیزی دیگه ای نمیرسی درست کنی

درضمن دلت واسه نی نی نسوزه اون تغذیشو از استخون و دندون شما میکنه دلت ب حال خودت بسوزه ک نابود میشی ب این وضعیت بخوای ادامه بدی

البته من خودمم مثل توام اما کارم اشتباس

#باردار 👣  #بچه دوم 😍  #22 سال ☺

دو سه ماهه درست حسابی اشپزی نکردم 

چون سنگ کلیم دارم استراحت مطلق هستم بخاطر زایمان زودرس

مادرم یه مدت اینجا بود میپخت 

بعدشم مادرشوهر غذا میفرستاد.  امروز بهش گفتم خودم یکاریش میکنم زحمت نکشید,متاسفانه نباید میگفتم

کار خونه هم هر وقت اوضاع خونه منفجر میشه یکی دو بار در ماه نظافت چی میاد 

تنها مشکلم اشپزیه

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم هیچوقت سروقت چیزی نمیخورم خدا میبینه چیم بم بچه نمیده ساعت ۱ صبحونه میخورم ۶ نهار ۱۲ شام😐

عشق مامان اینروزا خیلی دلم هواتو کرده قربونت بشم همش به فکرتم همش فکر میکنم ک اگر تو بیای تو خونمون چه جونی بپا میشه چه باصفا میشه خونمون خاله هات میانو قربون صدقت میرن باباییت دیگه از سر کار زود میاد با ذوق میاد که نی نی شو ببینه..دیگه خونمونو سکوت فرا نمیگیره دیگه منو بابات تنها نمیمونیم دیگه مامان روزا تو خونه از تنهایی و نبودت گریه نمیکنه عزیز مامان هیچوقت فک نمیکردم ک اینقد مامانو منتظر بزاری به خدا بگو دیگه من میخام برم پیش مامانم.. مامانم خیلی غصه میخوره از نبودنم..فدات بشم منتظرت مامان😔💜   تا کی تنهایی؟ تا کی وقتی زن باردایو ببینم یچی تو دلم میلرزه؟ تا کی یه نوزادیو ببینم دلم ضعف بره واسش؟ تا کی لباسای نوزادیت رو بو کنم بوسش کنم گریه کنم؟ فداتشم منو بیشتر از این تنها نذار بخدااا قسم میخورم دیگه بریدم
1578