2733
2734

سلام بچه ها از زمانی که درگیربودم تاالان که تمام شده نینی سایتو چک کردم وتصمیم گرفتم من هم تجربه خودمودراختیارتون بذارم تا دست ازگریه واستیصال بردارین من هم مثل همتون بادیدن اون ضایعات برای اولین باروحشت زده بودم و باسرچ تونت که میگه صبرکنیدخودش خوب میشه تحمل کردم به امیدبهبودی ولی هربارتقریباهرماه به تعدادشون اضافه میشدواثری ازخوب شدن درکار نبودکاملا روحیموازدست داده بودم وزندگی شخصیموبشدت تحت تاثیرقرارداده بود حدود۱۰ماه صبرکردم ومتوجه دردسوزش تورم توی یکی ازضایعاتم شدم وسریع بادیدن این نشونه به متخصص مراجعه کردم صبردیگه کافی بود!پزشک بمن گفت خودبه خود خوب نمیشن معمولاوبهتره کرایو کنی من خیلی مقاله های علمی و مطالب معتبردراین زمینه خونده بودم قبلایکباربااسیداوناروسوزونده بودم که منجربه بیشترشدنشون شد میدونستم زخم باعث انتقالش به قسمتای دیگه پوستم میشه پس ترجیح دادم صبرکنم خودش خوب شه ولی نشده بود

.

ازطرفی باکرایواصلاموافق نبودم چون پوست روداغون میکنه خیلی عصبی ومستاصل بودم هرروز به امید خوب شدن ازخاب بیدارمیشدم یه اینه برمیداشتم خودموچک میکردم وبازبهم میریختم تااینکه به یه متخصص پوست خیلی خوب مراجعه کردم ایشون حسابی بمن قوت قلب دادن و بمن گفتن راهش کوترکردنه خیلی هم کم هزینس بچه ها من انجام دادم وخداروشکر باحذف ضایعات بیماری برای همیشه ازبدنتون میره😍😍

به هیچ عنوان غصه نخورین مثل من وقتوازدست ندید 

بهترین روش تاکیدمیکنم بچه ها بهترین روش کوتره اصلا وابدانه لیزرکنیدنه کرایو.اصلاهم جاش نمیمونه خداخوش بخوادواسه دکترایی مثل دکترمن🌸

امیدوارم هرچه سریع ترخوب بشید که میشید چون اصلاااا جای نگرانی نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=275873746]سلام بچه ها از زمانی که درگیربودم تاالان که تمام شده نینی سایتو چک کردم وتصمیم گرفت ...

سلام گلم بله حتما ضایعات رو درمان کنید شاید دویا ۳جلسه کرایو لازم باشه ولی بعدش تمام میشه

2728
سلام گلم بله حتما ضایعات رو درمان کنید شاید دویا ۳جلسه کرایو لازم باشه ولی بعدش تمام میشه

سلام 

دونه‌های شما سفت بودن؟! 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
سلام گلم اره سفتن 

متاسفانه پسر منم درکیر شده و احتمالا از استخر 

۱/۵ سالشه 

دکتر گفت کاری نکنم خودش زیاد میشه و میره 

اون طفلی که اذیته از طرفی نگرانم خودمونم درگیر شیم 

شما درمان شدید؟! 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
2738