2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلینیک پوست و لیزر ادونیس تو گیشا :   ليزر موهاي زايد آقايان و بانوان
هيدرودرم,ميکرودرم,ميکرونيدلينگ, تزريق ژل و هايفوتراپي ومزوتراپیو..  .
02186110849 قبلش بصورت تلفنی مشاوره میدنو لیزر صورتشم رایگانه به دانشجوها هم 20 درصد تخفیف میده.

اخه کسی که سینه هاش شلو آویزونه که دیگه جمع نمیشه..... منو و خواهرم با هم پیش دکتر داریوش نادری لیفت سینه انجام دادیم... قبلش باشگاه اینا هم میرفتیم ولی اصن تاثیر نداشت.

دکتر شهریار حدادی پزشک من بود

من پیشش لیفت ابرو انجام دادم و خیلی راضی بودم

حتی یکی دوتا از دوستام انقدر از حالت ابروی من خوششون اومد که رفتن پیش همین دکتر اوناهم لیفت کردن

اینم شمارش

09213585456 

عزیزم شاید شدنی باشه ولی خیلی زمان بره و دائمی نیست

یعنی ارزش نداره این همه کار کنی چون موقته

لیفت سینه های دکتر شهریار حدادی حرف نداره

چون خودم انجام دادم از کارش خیلی خیلی راضی بودم واقعا

دکتر شهریار حدادی پزشک من بود من پیشش لیفت ابرو انجام دادم و خیلی راضی بودم حتی یکی دوتا از دوستام ...

عزیزم ایشون پرس سینه رو میگن😁

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
اخه کسی که سینه هاش شلو آویزونه که دیگه جمع نمیشه..... منو و خواهرم با هم پیش دکتر داریوش نادری لیفت ...

چطوره عملش درد داره؟مراقبت بعد عملش سخته ؟از نتیجه عمل راضی هستید؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

دکتر ناهید نفیسی کارشون عالیه 

دختر دایی من پیشش عمل کرد انقدر الان سینه هاش خوش فرم شده 

با اینکه ماموپلاستی زیاد برش و بخیه میخواد ولی الان بعد از یک سال خیلی مشخص نیست جای عملش 

برای لیفت سینه من بهت خانم دکتر شفیعی رو معرفی میکنم 

یکی از بهترین جراح عای سینه تو تهران هستن و کارشون عالیه

بخوای ادرس اینستاش رو هم میدم برو سر بزن

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr_maryam_shafiei
تلفن تماس:09105656376

عزیزم مشکل منم بود رفتم باشگاه فایده نداشت اصلا و  تعریف  دکتر راضیه جعفری رو شنیدم که فوق تخصص جراحی زیبایی هستن برای لیفت سینه رفتم پیش شون خیلی عالی و با حوصله راهنمایی کردن و گفتن فعلا  تا بارداری و زایمان صبر کنم و قرار شد بعدش برم پیش شون  

دوستم پیشش لیفت سینه انجام دادهم خیلی راضی بودگرد و مثل پروتز عمل کرده بودانگار که پروتز گذاشته بود ولی پروتز نبود

کار پیکر تراشی و ابدو و لیفت سینه انجام میدنتیم شون هم خانم هستن و پیگیری های دقیق آدرس پیج شون میزارم باهاشون مشورت کنید https://instagram.com/dr.raziejafari?igshid=YmMyMTA2M2Y=

2706