2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مامان من داره ولی هیچوقت به ما سرایت نکرد چون خیلی رعایت میکرد 

با ظرف و لیوان مشترک غذا نخورین 

از یه حوله هم استفاده نکنین 

بوسش نکنین 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2714

بچه ها بعضیا هنوز نمیدونن اما تبخال خیلی واگیره؛ تو اون دوره نباید کسیو ببوسی.بزاق دهنت ب کسی نخوره؛ظرفات جداباشه؛ اگه دستت خورد ب تبخالت دستتو ضدعفونی کنی چون دست آلوده میشه و اگه به پوست کسی یا چیزی بزنی اونم الوده میشه.

تا وقتی کامل محو شه

من همش استرس دارم دست نزنه یوقت . میگن تبخال لب تبخال تناسلی هم ممکنه بشه خیلی میترسم

دست ب لبت نزن تا ب جایی دیگه سرایت نکنه؛ اگه خاستی دارویی بزنی بهش میتونی با چوب پنبه ای چیزی بمالی روش.

پوستشو بکنم یعنی چجوری ؟ حالت عادی پوستشو نکنی واگیر نداره ؟

من ک از بچگی میزنم تاحالا نشده کسی از من تبخال بزنه

وقتی پوستشو بکنی ی آبی ازش بیرون میاد ک اون باعث میشه اگ ب کسی دیگ بخوره تبخال بزنه،خیلی حساس نشو،پمادشو از داروخونه بگیر بزن2،3روزه خوب میشه

در انتظار..⁦👩‍👧‍👦⁩
2706