1363
1389
عنوان

خیانت شوهر بی لیاقتم

1032 بازدید | 76 پست

سلام. من ۲۵سالمه.شوهرم ۲۷ سالشه

۳ساله عروسی کردم.بچه ندارم.و الان دیگه دارم دیونه میشم.روز عاشورا تو گوشی شوهرم کلی پیام دیدم که فهمیدم با یه خانم رابطه داره .اول که کلا انکار کرد .بعد از یک هفته ای پیگیری متوجه شدم‌با یه خانم متاهل که حدود ۳۲سال سن داره و ۳تا بچه داره رابطه داشته.و اینقدر این وسط من را احمق فرض کردن که دو سه باری هم با برنامه ریزی شوهرم و اون خانم خانوادگی بیرون رفتیم....

به خانم پیام دادم و گفتم که متوجه شدم ولی انقدر گستاخ هست که نخواد قبول کنه.

از طرفی هرچی سوال از شوهر بی لیافتم میپرسم تفره میره و دروغ میگه.

واقعا نمیدونم چیکار‌کنم دارم دیونه میشم!

مشکل اینجاس واقعا نمیدونید باید چیکار کنید.؟

موندن تو خونه ای ک به یه زن خیانت شده اشتباه ترین کار دنیاس 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر عزیزم بیصبرانه من و پدرت و خاهر عزیز و نازت منتظرتیم 😍سلامت بیای بغلم ایشالاخدایااا مرررسییی بابت زندگی خوبی ک بهم دادی مرسی بابت اینکه بهترین همسر دنیا رو دادی به من ❤❤❤❤❤

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401
۳ تا بچه داشته؟ شوهرت تونل کندوان دوس داره؟؟؟خاااعک:/

نکته مهمی بود

خانوما اگه خطایی از من تو سال ۹۷دیدین خطای دید دارین من خیلی خوبم!      تو سال ۹۸ هم میخوام به همین روند خوبیام ادامه بدم انشاءالله  
1394
1387

خوب هم عضو میشین تاپیک میزنین😏هیچی طبیعتا یا طلاق بگیر یا با یک مرد.... ادامه بده

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...                                                                                                                                                                                                               یک عدد خسته   مرسی که گیر نمیدین و در زندگی خصوصی من دخالت نمیکنین 
1424