1421
1411

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390

خوجله

بززززززودی حامله میشم،ومامان شقایق بچم میشم ☺ایندفعه ام سقط نمیشه😊ی دعا میکنید برام خاله های نی نیم 😍💋💚       (شمال🍃  �دوستا توجه☺💚 یه ویلا خوب توگیلان فروشیه اگ خواستید بگید اطلاعاتشو بگم☺ برا اقوامه...)

خوبه اگ ابیش ب وسایلت بیاد. من اینطوری ابی درباری یا فیروزه ای شو میخوام بگیرم. بدون قاب بالاش چطوره؟ من ب پرده فروشی گفتم گفت قاب قدیمی شده کسی دیگ قاب نمیزنه... درسته؟!!

اینجا خوندم اگ40 نفر از ته دل واست دعا کنن براورده میشه. میشه دعا کنین آزمون استخدامی قبول شم😢😢😢
1376
مرسی بابت نظرت گلم

البته در كمال احترام😐

نظر شخصيم بود چون بيشتر ساده پسندم

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....
خوبه اگ ابیش ب وسایلت بیاد. من اینطوری ابی درباری یا فیروزه ای شو میخوام بگیرم. بدون قاب بالاش چطوره ...

من مبلو فرشم همین رنگه...آره منم ی کتیبه ظریف گفتم بزنه

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427
امضات ی حس خوبی ب آدم میده...واسه منم دعا کن تو اقدامم

خداروشکر☺ ان شالله هردومون بزودی مامانی میشیم گلم💚💋

بززززززودی حامله میشم،ومامان شقایق بچم میشم ☺ایندفعه ام سقط نمیشه😊ی دعا میکنید برام خاله های نی نیم 😍💋💚       (شمال🍃  �دوستا توجه☺💚 یه ویلا خوب توگیلان فروشیه اگ خواستید بگید اطلاعاتشو بگم☺ برا اقوامه...)
1424