عنوان

وای خدا این بچه رو ببینید😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 30 پست
دلم سوخت تو ضمیر ناخوداگاهش تاثیر میزاره اون عروسکو خیلی دوس داره حتما

اره تاثیر داره روش

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جریان دعوا چیه؟

ولش کن اصلا نمیخام حرفشم بزنم قط شد 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
۱۱ چی  ینی ۱۱ پری بشی  اره بابا دیروز تموم شد  منتظرم ۱۴ پری برم سونو سر دوراهی مو ...

۱۱ برسه پری نشم مامان بشم😂

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2731
ای خدا عزززیزززم جیگرتتووووووو😍😍😍😍چه دل نازکه

دلم میخاد بخورمش فقط

۱۱ برسه پری نشم مامان بشم😂

😂😂😂😂😂

منظورم وقت پری بود 

خنده بعد ازدعوا😑

داستانتو خوندم عزیزم خدا مادرتو رحمت کنه و به خودت عمر باعزت بده و به دلت آرامش بده😘

خدا خوباشو گلچین میکنه😊

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
داستانتو خوندم عزیزم خدا مادرتو رحمت کنه و به خودت عمر باعزت بده و به دلت آرامش بده😘 خدا خوباشو گل ...

مرسی عزیزدلم مهربونم ...

ممنون که درکم کردی وقت گذاشتی 

خداواست خبرخوش برسونه ❤

مرسی عزیزدلم مهربونم ... ممنون که درکم کردی وقت گذاشتی  خداواست خبرخوش برسونه ❤

فدات بشم عزیزم مرسی از دعای قشنگت اتفاقا بشدت به یه خبر خوش تو زندگیم نیاز دارم😍

دقت کردی آدم خوبا خیلی زود خدا میبرتشون پیش خودش ولی آدم بدا میمونن تا آخرین لحظه و ظلم میکنن مشخصه مادر شماهم خیلی پیش خدا عزیز بوده که رفته پیش خدا 

خوش به سعادتش😔❤

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
فدات بشم عزیزم مرسی از دعای قشنگت اتفاقا بشدت به یه خبر خوش تو زندگیم نیاز دارم😍 دقت کردی آدم خوبا ...

ان شاالله یهویی خبرخوش میشنوی آجی

دقیقا

دنیا نیمه پرش شده آدم بد

اونوقت آدم خوبا جوری ازپیشت میرن که دلت خون میشه 

مرسی مهربونم ✔❤

ان شاالله یهویی خبرخوش میشنوی آجی دقیقا دنیا نیمه پرش شده آدم بد اونوقت آدم خوبا جوری ازپیشت میرن ...

درخواستمو قبول کن پلیز😘

2706