2726
عنوان

وای خدا این بچه رو ببینید😂😂😂😂

565 بازدید | 30 پست

ای جان دلم رف

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خنده بعد ازدعوا😑

نخندم چیکار کنم بشینم گریه کنم😐😂😂😂

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

دلم سوخت تو ضمیر ناخوداگاهش تاثیر میزاره اون عروسکو خیلی دوس داره حتما

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
اون الان حس مادري رو داره كه جلو چشمش بچه اشو ازش گرفتن    

وای منم از این حسا تو بچگی تجربش کردم خیلی بده خخخخخ

قربونت گلم منتظر ۱۱ برسه😂 تو چی شدی پری اومد یا نه؟

۱۱ چی 

ینی ۱۱ پری بشی 

اره بابا دیروز تموم شد 

منتظرم ۱۴ پری برم سونو سر دوراهی موندم که ۱۲ برم یا ۱۴

2706