2726
عنوان

گوشی آیفون 5s مدل 64 گیگ

379 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من سه تومن دارم میخوام باهاش گوشی بخرم. نظرم روی ایفون 5 هستش. کسی داره این مدل رو؟ چطوره عایا؟ 

آیا به آنچه که برای تو مقدر شده است ایمان داری؟؟؟

آیفون 6 یا 6s پیدا نمیشه با پولت؟ 

آیفون 5 دیگه خیلی قدیمیه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوبه ولي نوش ك نيس ديگ كلا كاركرده ن، ولي هيچي 7+ نميشه، دوربيني ك سون پلاس داره هيچكدوم از گوشياي ...

اخه من تو سایت دیجی نو نگا کردم قیمت نوش رو زده بود 2900

ن ايفون ٥ نوش ديگ نيست تا مدل ٧ كلا نو نداره از هفت ب بالا نو داره چون ايفون سالي يكي دوبار گوشي ميزنه بعد اونو تكرار نميكنه دست ب دست ميچرخه ملت استفاده ميكنن،گوشي منم 5s هست دركل خوبه راضيم ازش 

به نام قدرت مطلق الله
ن ايفون ٥ نوش ديگ نيست تا مدل ٧ كلا نو نداره از هفت ب بالا نو داره چون ايفون سالي يكي دوبار گوشي ميز ...

اهااااا... مرسی عزیزم

ایفون 6 خیلی بزرگ نیست؟ میخوام جمع و جور باشه

نه گوشی های آیفون معمولا کوچیک و جمع و جور هستن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

عزیزم چه سایتی هست اینی که گفتی؟ 

چی سرچ کنم برام بیاره؟