2726
عنوان

سونو داپلر هفته ۳۸... باردارا بیایین

4892 بازدید | 121 پست

دکتر برا هفته ۳۸ برام کالر داپلر نوشته 

هفته ۳۸ دیگه داپلر برا چیه 

من سزارینم دیگه چه ارزشی داره این سونو 

🔵🔵🔵وزن اولیه 

قراره هفته ۳۹ سزارین بشم 

دیروز سونو دادم وزن بچه کم بوده 

با وحود اینکه ۳۲ هفته هم وزنش کم بود ولی بازم سونوی دیروز رو داپلر نداد 

الان برا هفته ی دیگه گفته دوباره برو سونو 

🔵🔵🔵وزن اولیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببینه جفتت چسبندگی نداشته باشه، من هفته 37 رفتم... 39 سز شدم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
برا چی هست این سونو بعد عزیزم خودت سزارینی علتش چیه

وزن بچم کمه 

میخواد ببینه خونرسانی میشه یا نه 

خب همون ۳۸ هفته سزارین کنه دیگه برا ۱ هفته بیشتر موندن بچه چه سونویی اخه

🔵🔵🔵وزن اولیه 
ببینه جفتت چسبندگی نداشته باشه، من هفته 37 رفتم... 39 سز شدم

اخه من دیروزم سونو دادم

نکرد همزمان بنویسه داپلر رو با وجود اینکه سابقه کم وزنی داشته جنینم از هفته ۳۲ 

کلی راه باید برم تا سونو گرافی 

🔵🔵🔵وزن اولیه 

توروخدابرام دعاکنید خودم سزارینی باشم دکترم خیلی اذیتم میکنه مجبورشدم دکتراولیم عوض کنم چون بیمارستاناش خصوصی بود الان پیش این رفتم ماه هفت خیلی غرغرمیکنه دلمو بد کشونده

قراره هفته ۳۹ سزارین بشم  دیروز سونو دادم وزن بچه کم بوده  با وحود اینکه ۳۲ هفته هم وزنش ...

خودت و شوهرت ریز جسه هستید یا درشت؟خاله من خودش خیلی درشته شوهرشم بد نیست اما بچه اش خیلی ریز بود دنیا اومد. شکمش انقدر بزرگ بود همه میگفتن ۳ قلو داری؟میگفت نه میگفتن پس حتما بچه خیلی درشته. به دنیا اومد اندازه یه جوجه پر از پشم😂😂😂 نصف وزنش فقط پشماش بود

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2706