2733
2734

من تاحالا مستقیم با کارت بانکی پرداخت نکردم، همیشه شارژ میکنم و با شارژ سیمکارت هزینه بسته رو پرداخت میکنم. حالا میخوام بدونم اگه مستقیم با کارت بانکی بسته بخریم بازم مالیات اضافه میکنه ب هزینه ی بسته؟ چقدر؟ 

با تچکر😁

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

اره مالیاتو میگیرن بازم ولی اینطوری خیلی ب صرفه تره

چون با اینکاری ک میکنی ی بار مالیات شارژو میدی ی بار مالیات بسته رو

همش میشه ضرر ک

مستقیم با کارت بگیر فقط مالیات بسته رو کم میکنه

آدمی که رفتاراش اذیتت میکنه لزوما آدم بدی نیست؛ فقط آدمیه که به درد زندگیت نمی خوره..
اره مالیاتو میگیرن بازم ولی اینطوری خیلی ب صرفه تره چون با اینکاری ک میکنی ی بار مالیات شارژو میدی ...

نه اینجوری مالیات بسته رو کم نمیکنه

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اینجوری مالیات بسته رو کم نمیکنه

چرا کم میکنه

میری یه بسته بخری مثلا قیمتشو نوشته 20 تومن ولی 21 و خورده ای کم میکنه

چ با کارت چ با شارژ

آدمی که رفتاراش اذیتت میکنه لزوما آدم بدی نیست؛ فقط آدمیه که به درد زندگیت نمی خوره..
2728
چرا کم میکنه میری یه بسته بخری مثلا قیمتشو نوشته 20 تومن ولی 21 و خورده ای کم میکنه چ با کارت چ با ...

اتفاقا من الان چک کردم. شک کردم ی لحظه. دیدم کم نکرده. 

ممنون ازینکه جوابمو دادی عزیزم😘

اتفاقا من الان چک کردم. شک کردم ی لحظه. دیدم کم نکرده.  ممنون ازینکه جوابمو دادی عزیزم😘

والا چندین ساله بسته ایرانسل میخرم همیشه یه مقداری اضافه مالیات کم کردن •_•

ولی بازم خودت میدونی •_•

خاهش میکنم

چرا کم میکنه میری یه بسته بخری مثلا قیمتشو نوشته 20 تومن ولی 21 و خورده ای کم میکنه چ با کارت چ با ...

ببین شارژم قبل خرید بسته

۱۵۵۰۰۰ت ازش کم کن. 

موجودی الان منم همینقده:

ببین شارژم قبل خرید بسته ۱۵۵۰۰۰ت ازش کم کن.  موجودی الان منم همینقده:

بسته ماهانه گرفتی؟چند گیگی؟

2738
بسته ماهانه گرفتی؟چند گیگی؟

۷۲ گیگ یه ساله