2726

دختر دوستم سرش شپش افتاده تازه یک هفته میشه ک فهمیده 

وقتی موهاشو نگا کردم متوجه شدم تو سر خودشم هست

شامپوی مخصوص هم زده ولی بازم تو موهاش هم زنده دیده هم رشک 

چکار باید کنه؟؟؟؟

خونمون مهمونی اومدن میترسم موهای مام بیفته 😥😥😥

من دو سه روز پیش متوجه شدم دارم و الان پاک شدم😁

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حدود ۴ ماه درگیرش بودم .شامپو اصلا جواب نداد .هیچی جواب نداد .فقط آب اسپند جواب داد بجوشون بعدش بزن به مو 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2728

مهمونی نباید میومدن تا ریشه کن نشده 

موهای خودشو رنگ کنه ، برای دخترش هم باید سرکه بزنه روی سرش بمونه بعد با شونه مخصوص شونه کنه و دونه دونه تخم هارو دربیاره 

با یک شامپو از بین نمیره 

ملحفه و لباس هم با آب ۶۰ درجه بصورت،  برس و گل سر رو هم بجوشونه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
من دو سه روز پیش متوجه شدم دارم و الان پاک شدم😁

فکر میکنی پاک شدی بازم هست چون اول که از رشک بیرون میان سفید هستن وبه پوست سرت چسبیدن بازم سرتو نگاه کن عزیزم

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

یه روز کامل صرف پاکسازی کردم هم خودم هم خونه.

هرچی لباس و ملحفه و رو تختی و رو بالشی بود با دمای بالا شستم و اتو زدم شونه و کیلیپس و کش و هرجی استفاده کردم جوشوندم. خونه رو حسابی جارو زدم.

موهامم اول رفتم حموم سرکه زدم و با شونه ریز شونه کردم بعد آبکشی سس مایونز زدم حسابی و سه جهار ساعت گذاشتم و بعد شستم و کلی وقت تو حموم با شونه زیر و نرم کننده موهامو شونه کردم از فرق تا پایین مو و بعد خشک کردم و اتو کردم از فرق سر(خیلی مهمه)چون شپش معمولا از فاصله یک سانتی رشکاشو میذاره و اتو باعث سوزوندن رشکا میشه

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
فکر میکنی پاک شدی بازم هست چون اول که از رشک بیرون میان سفید هستن وبه پوست سرت چسبیدن بازم سرتو نگاه ...

همسرم نگاه کرد و رشکای باقی مونده رو جدا کرد

یه روز کامل صرف پاکسازی کردم هم خودم هم خونه. هرچی لباس و ملحفه و رو تختی و رو بالشی بود با دمای با ...

خیلی سخته تنهایی اینکارا رو انجام دادن 

آخه پشت سر رو چجوری میخوای ببینی 

😥😥

یه روز کامل صرف پاکسازی کردم هم خودم هم خونه. هرچی لباس و ملحفه و رو تختی و رو بالشی بود با دمای با ...

شب هم یه دستور با اسپند بود که اونم انجام دادم(خیلی سخت بود نمیدونم موثر بود یا نه چون میدونستم با همون سس کارشون تموم شده)

بعدشم باز نرم کننده و شونه و اتو کردم

موقع خوابم سس زدم به سرم و خوابیدم صبح باز شونه و اتو

شب هم یه دستور با اسپند بود که اونم انجام دادم(خیلی سخت بود نمیدونم موثر بود یا نه چون میدونستم با ه ...

تو تاپیکم دستور اسپندو یکی نوشته

اونوقت من تاپیک زدم تو سایت دیدم شپش زیاده همه تعجب کردن!!

دقیقا الان خیلی زیاد شده 

باز فصل مدرسه ها شروع شده و این چیزام زیاد شده 

دخترم باشگاه میره میترسم از اونجام بگیره ی وقت 

کلاه استخری میپوشم سرش 

بنظرتون موثره برای پیشگیری؟ 

2706