2733
2734
عنوان

وااااای بچه ها یچیز باحال از دخترم دیدم خیلی خوب بوووود😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3398 بازدید | 161 پست

بچه ها دیشب یه چیز گفت خیلی ترسیدم

داشتیم میخوابیدیم 

یهو یه صدا از آشپزخونه اومد 

بعد چی بگه خوبه؟

با اون زبون بچگیش گفت عمو بزار سرجاش سنگینه  

یه نگاه ب پذیرایی کردم شوهرمو صدا کردم

بعد یخورده گذشت گفت گذاشت سر جاش    

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ممنونم مهربون.چندهفته ایدشما؟

هفته ۳۴ ام

شما چندید؟تیکر ندارید

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بایددراتاق روببندی یکدفعه نیادتو😂

اتاقمون کولر نداره گرم میشه😩😩😱😱

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
[QUOTE=105793605]وای واقعا؟چرا اینجورین.بعضی اوقات خندم میگیره بخدا هررررجا ک میرم پشت منه😂[/QU خی ...

وحشتناکه واقعا

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728
بچه ها دیشب یه چیز گفت خیلی ترسیدم داشتیم میخوابیدیم  یهو یه صدا از آشپزخونه اومد  بعد ...

واااای نگو😮😱😱😱

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا رب! تو چنان کن که پریشـــان نشوم...
بچه ها دیشب یه چیز گفت خیلی ترسیدم داشتیم میخوابیدیم  یهو یه صدا از آشپزخونه اومد  بعد ...

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
اتاقمون کولر نداره گرم میشه😩😩😱😱

پنکه بذارگلم

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
ای جوننممممم عزیزم.حسادت میکنه😍😍😍😂😂

اووووووووووووف خیلی حسوووووووووود باباش اگه من بغل کنه یا ببوس هرجا باشه به سرعت میاد جیغ میزنه به دم خودش میره بغل ش  

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2738
پنکه بذارگلم

دیگه داره سرد میشه کم کم😀

اووووووووووووف خیلی حسوووووووووود باباش اگه من بغل کنه یا ببوس هرجا باشه به سرعت میاد جیغ میزنه به د ...

عزیزمممم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

منم ترسیدم😓

2706