2410
2553
عنوان

وااااای بچه ها یچیز باحال از دخترم دیدم خیلی خوب بوووود😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3398 بازدید | 161 پست
خیلییی زیادن نمیدونم چرا یادم نمیاد

برای امصات صلوات فرستادم شماهم برای من صلوات بفرست منم طبیعی وراحت باشم😥

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ای جاااان چقد بامزن این موقها

منو شوهرم ی شب ک تو اتاق مشغول بودیم😁👀 یهو دیدم صدا میاد 

در اتاق رو ک نگاه کردم دیدم پارسا خان داره چهار دست پا میاد سمتمون

چشاشم خوابه خواب خیلی با مزه بود

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا رب! تو چنان کن که پریشـــان نشوم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانممممم.پسر من میومد دم در حموم.همش میگفت مامان مامان. الانم که دوسال و نیمش شده میرم حموم میاد ...

حالا این خوبه ک گریه نمیکنه ببرییییش😍😍😍

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

[QUOTE=105793605]وای واقعا؟چرا اینجورین.بعضی اوقات خندم میگیره بخدا هررررجا ک میرم پشت منه😂[/QU

خیلی مراقب باش.من یادمه پسرم همین سن و سال بود.از سرکار اومدم رفتم دستشویی.دستشوییمون از بیرون هم دستگیره داشت و پسرم یاد گرفته بود در و دیوار رو بگیره و بایسته.نگ. پشت سر من اومده و دستگیره در توالت رو قفل کرد و من موندم تو دستشویی.من تو اونجا گریه میکردم و جیغ میزدم .اونم بیرون توالت.خیلی وحشتناک بود.حتی جرات نمیکردم شیشه رو بشکنم چون پسرم پشت در بود.خلاصه از بس جیغ زدم مستاجر طبقه پایین صدامو شنید و به دادم رسید.خلاصه میخام بگم خیلی مواظب این اتفاقات باشید 

2720
برای امصات صلوات فرستادم شماهم برای من صلوات بفرست منم طبیعی وراحت باشم😥

خیلی ممنون گلم

الهی آمین ان شالله ک شما هم طبیعی و راحت فارغ بشی....

ای خداا

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

نمیذاره غذا یا هرچیزی بخوریم میگه بدین بمن نمیخوره ها با دستش له میکنه به همه جا میماله

بغل باباش که میره بای بای میکنه دیگه هم بغل کسی نمیره

من باباش ودوتا مادر بزرگاش حق نداریم بچه ای رو بغل کنیم اینقدر جیغ میزنه وگریه میکنه

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
ای جاااان چقد بامزن این موقها منو شوهرم ی شب ک تو اتاق مشغول بودیم😁👀 یهو دیدم صدا میاد  در ...

چه ضدحالی زده😬

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
ای جاااان چقد بامزن این موقها منو شوهرم ی شب ک تو اتاق مشغول بودیم😁👀 یهو دیدم صدا میاد  در ...

منم همین حرکتو داشتم یبار🙁😕دیدم چقد صداش نزدیکه نگاه کردم دیدم تو در اتاق خواب داره چهار دست و پا میاد به سمت ما.😣😣😣

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2714
[QUOTE=105793605]وای واقعا؟چرا اینجورین.بعضی اوقات خندم میگیره بخدا هررررجا ک میرم پشت منه😂[/QU خی ...

آره خیلی خوب گفتی

یه سری هم من رفتم پشت در و بست شانس آوردم همسایه مون پیشم بود 

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
نمیذاره غذا یا هرچیزی بخوریم میگه بدین بمن نمیخوره ها با دستش له میکنه به همه جا میماله   &nb ...

ای جوننممممم عزیزم.حسادت میکنه😍😍😍😂😂

خیلی ممنون گلم الهی آمین ان شالله ک شما هم طبیعی و راحت فارغ بشی.... ای خداا

ممنونم مهربون.چندهفته ایدشما؟

[QUOTE=105793605]وای واقعا؟چرا اینجورین.بعضی اوقات خندم میگیره بخدا هررررجا ک میرم پشت منه😂[/QU خی ...

ای واااای😫😫

ای جانم خدا حفظش کنه

مرسی پسته جونم

منم همین حرکتو داشتم یبار🙁😕دیدم چقد صداش نزدیکه نگاه کردم دیدم تو در اتاق خواب داره چهار دست و پا ...

بایددراتاق روببندی یکدفعه نیادتو😂

2706