2733
2734

بهمن میرم تو۲۳سال یه دختر۴ماهه هم دارم توشهرغریلم ودست تنها دیپلم تجربب دارم شوهرم لیسانس وبشدت دوست داره درس بخونم منابع نظام جدیدم کامله کتابام

بنظرتون درس بخونم وکنکور شرکت کنم دوسال دیگه وبرم دانشکاه انوقت دخترموشوهرم چی میشه شوهرم میگه خونه رو میبریم ولی دروع میگه ک من امیدداشته باشم بخونم

چکارکنم دوست ندارم دیپلممـ

پیام نور .....نمیرم چون ارزش نداره

🙏لطفا بگین من رو نظراتتون فک میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر جوری بخوای فک کنی چیزی جز رشته های تاپ ارزش نداره توام که با دختر و شوهرت نمیتونی سنت هم بالای تا بخای این رشته ها رو تموم کنی عمری رفته پس چرا خودت و اذیت میکنی؟ یا ی رسته ای برو که بتونی استخدامی شرکت کنی یا ی کاری یاد بگیر درامد زایی کنی 

عزیزم کی گفته پیام نور ارزش نداره 

درضمن فک کنم شما و همسرتون هدفتون داشتن سطح سواد بالاتر و مدرک بالاتره,  کار که نمیخای بری,  حالا از هرجا مدرکت شد 

تازه حتی سر کار هم. بخای بری,  بعضی پستهای مهمتر و حساستر براشون مهمه از کجا مدرک داری 

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺
2738

حتما بخون ،، کی گفته پیام نور ارزش ندلره  ،، اتفاقا الان که شرایطته بخاطر بچه خاصه پیام نور بخون انشالله برای فوق لیسانس،،، دوستم من لیسانسم پیام نور مدیریت بازرگانی بود ،، فوقم آزاد تهران شمال و الانم دارم دکتری میخونم فقط گفتم که بدونی لیسانس پیام نورم خیلی بارزشه و میتونی ادامش بدی ،،،، در ضمن من با همون لیسانس الان ۱۵ ساله کار میکنم ،،، حتما حتما درستوووووووو ادامه بده لنشالله یه مادر تحصیلکرده بشی

2706