1363
1389

چیزای جینگول و وینگول جدید ک واسه خونتون خریدین😻😻

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
منو لایک کن بیام ایده بگیرم

کردم

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

چهارم که دیگه باید بدم سمساری اگه چیزی ازشون باقی مانده باشه جینگیلی هم دوست ندارم ساده دوست دارم

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1390
1376
خودتم بذار دیگه

😥من خونه مامانمم جهازمم تو کارتنه

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
ی چراغ خواب خشگل خریده بودم اونم شوهر خودشیرینم داد به مامانم.چیز جدید ندارم که بذارم

😂😂😂😂

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....

اینارو‌دوس دالم

1396

اینو تازه گرفتم یاد دیو و دلبر میفتم خیلی دوسش دارم البتهدجاش اینجا نیست تو اتاق خوابه

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

اینا قشنگه بچه ها؟

اینو تازه گرفتم یاد دیو و دلبر میفتم خیلی دوسش دارم البتهدجاش اینجا نیست تو اتاق خوابه

خیلی نازه😻

1331