2733
2734

دوستان پسرم ۴سالو۳ماهشه میخواستم بزارمش مهد که یه پست خوب درباره ی مدرسه طبیعت دیدم.حالا دودلم😥 بیاین راهنماییم کنین🤷‍♀️🤷‍♀️چیکار کنم

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدارس طبیعتو که تعطیل کردن که😐😐

گفتن مختلطه خلاف شئونات اسلامیه

شاید ی عده جداسازی کردن موندن ها؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
مدرسه طبیعت چیه؟

یبار یه مستند دیدم مدرسش مثل باغ بود بچه ها همزمان همه چی یاد میگرفتن.بازی میکردن.بعضی مامانام یکم نگران بودن ک خطرناک نباشه ولی مربیا تضمین میکردن که مراقبن.بازیاشون باحال بود.

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

یکسری هاشون پلمپ شدن اخبار هم کلی در موردش صحبت کرد 

البته من در منفی و مثبت بودنش نظر نمیدم ولی گفتم بدونی شرایطشان اینطوریه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
مدارس طبیعتو که تعطیل کردن که😐😐 گفتن مختلطه خلاف شئونات اسلامیه شاید ی عده جداسازی کردن موندن ها ...

نزدیک خونه ما یدونه هس.ولی خب تازگیا آمار نگرفتم

یکسری هاشون پلمپ شدن اخبار هم کلی در موردش صحبت کرد  البته من در منفی و مثبت بودنش نظر نمیدم و ...

اون مستنده خیلی جالب بود استعداد بچه ها فوران میکرد😄

2738
یکسری هاشون پلمپ شدن اخبار هم کلی در موردش صحبت کرد  البته من در منفی و مثبت بودنش نظر نمیدم و ...

🤔🤔😶😶

چه جالب 

منم یه چیزهایی شنیده بودم در موردشون 

تحقیق کن اگر خوب باشند واقعا عالیه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

عزیزم من ی سال مربی زومبا تو مهدکودک بودم انقداونجا چیزای بد و رفتارای نامناسب دیدم ک دیگه قبول نکردم برم.توروخدا بچه زیر5سال نفرستین مهد.اگه میبینید بچتون میاد بهتون میگه امروز مربی دعوا کرد یا گوش نداد نگید بچه ست نمیفهمه شاید چیزخاصی نبوده حتتتتتما چیزخاص بدتریه شماهرحرفی بچتون میزنه ضربدر هزار کنین 😒😒😔😔😔

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄
عزیزم من ی سال مربی زومبا تو مهدکودک بودم انقداونجا چیزای بد و رفتارای نامناسب دیدم ک دیگه قبول نکرد ...

ممنون عزیزم 

میدونی من اینجا تنهام پسرمم یدونس خیلی وابسته لوس شده گفتم ببرمش مهد شاید بهتر شه😭😭

چه جالب  منم یه چیزهایی شنیده بودم در موردشون  تحقیق کن اگر خوب باشند واقعا عالیه

👍👍

اخبار چی میگف؟

ممنون عزیزم  میدونی من اینجا تنهام پسرمم یدونس خیلی وابسته لوس شده گفتم ببرمش مهد شاید بهتر شه ...

بدترمیشه عزیزم ببرش شهربازیای سرپوشیده ک مشاوره کودک داره اونجاهم با بچه های دیگه بازی میکنه روابط اجتماعیش خوب میشه و هم اینکه شماخودت از دورمیتونی مراقبش باشی فقط نباید دخالت کنی تو بازیاش ی گوشه بمون عزیزم

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄
2706