2410
2553

والا من به تازگی از ی کانال صابون عسل خریدم  بنظرم خوب باشه 

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چ کانالی ؟تاثیری گذاشته رو پوستتون

نرم افزار سروش 

اره خداییش خییلی خوبه

شما اهل کجایی تا بگم تو شهرتون نمایندگی داره یا نه؟

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
ارومیه

بزار نگاه کنم عزیزم

2714

برا جوش اگ بخواین صابون زغال اصل پیدا کنید عالیه واقعا  

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

عسل طبیعی هم اگ چهل شب پشت سر هم بخورین موقع خواب یه قاشق مربا خوردی یه زمان مشخص هم برا پوست عالیه هم تپل میشین من به بچهام میدم 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
برا جوش اگ بخواین صابون زغال اصل پیدا کنید عالیه واقعا  

خانمی من چن تا جوش زیر پوستی داشتم زخمیشون کردم الان جاش قهوای پررنگ شده خیلی بده با این صابون لک ها میره؟

خانمی من چن تا جوش زیر پوستی داشتم زخمیشون کردم الان جاش قهوای پررنگ شده خیلی بده با این صابون لک ها ...

لک کرم استفاده کن صابونه برا جوش خیلی خوبه