2703
2553
عنوان

با کتک زدن بچه موافقید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3482 بازدید | 62 پست

یه کم فهمیده باشه بعضی وقتا لازم میشه واقعا😐😐

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نه بابا چه کاریه اخه

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
2714

اصلا كتك زدن اشتباهه تو هر سنی

تنبیه كردن لازمه ولی نه فیزیكی مثلا  اون روانشناس كودك جو فراست كه یكی از بچه ها هم.تو تاپیك گفت میگه مثلا تنبیهش این باشه كه باید یه ربع یه گوشه اتاق  بشینه. البته اتاق دربسته و تاریك نباشه بچه بترسه.  یا برای یه روز از بازی مورد علاقش منع بشه. در این حد 

بعد اون ثابت میكرد مشكلات اخلاقی بچه ها همه ریشه تو مشكلات شخصیتی پدر و مادر داره كه ناخواسته بچه یاد میگیره رو پدر و مادر كار میكرد 

کتک نه ولی در حد یه تو دهنی آروم زدن آره

تربیت بچه از خودش عزیز تره

الان از شما که مادرشی یه تودهنی یاپشت دست آروم بخوره خیلیییی بهتره تا یه آشغال بار بیاد که همه ازش بدشون میاد و پس فردا تو جامعه ضربه های خیلییییی بدتر بخوره

اینام که میگن واااای نه اصلا و فلان، مگه بچه های دهه 60 و 70 کتک میخوردن مُردن؟؟؟؟ خیلیم مودب تر و عاقل تر از جدیدیا شدن

بازم میگم کتک منظورم در حدی که هیییچ آسیبی به بچه نزنه. در حدی که حتی جاش نمونه

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  

وای من اصبا اعصاب بچه ندارم 🤣

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

به نظرم در بعضی مواقع لازمه تنبیه ...در حد ببخشید درکونی    یا پشت دست

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2706