2726
عنوان

با کتک زدن بچه موافقید ؟

3486 بازدید | 62 پست

منظورم انداختن بچه زیر مشت و لگد نیست ! منظورم اینه که اگر کار خیلی اشتباهی کرد با ملایمت کتکش بزنید .

با اینطور کتک زدن موافقید یا اعتقاد دارید بچه هر رفتاری کرد بازم پدر و مادر حق ندارن کتکش بزنن ؟

تعداد رای : 92
نظرسنجی
بله
30
32%
خیر
62
67%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نزنين گناه دارن هرچقد كارشون بد بود

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

عزیزم بجه رو کتک بزنی دیگه از کتک نمی ترسه باید وانمود کنی میزنم ولی نزنی تا همیشه از کتک بترسه 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

مگه به حد جنون برسم ی دونه بزنم پشت دستش 

اونم تا۲شبانه روز بیدارم و عذاب وجدان دارم

اصلا موافق نیستم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

معلومه که نه

جو فراست تو برنامه اش نشون میداد

بدون خشونت بچه رو ادب میکرد

بچه لجباز با تنبیه کردن اینکه نمیتونه کاری کنه یا به وسیله مورد علاقه اش دست بزنه

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ب نظر من کتک جوری باشه ک بچه ازش کینه ب دل نگیره

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃

الان همه میان مدعی میشن تاحالا به بچشون تو نگفتن و داخل پشم شیشه مرغوب ضد حساسیت ساخته شده از قوهای فنلاند بزرگ کردن و کسی بگه زدن خوبه میگن دستت بشکنه آخ وااااای نه فلان

من خودم بچم بشدت شیطونه اگرم گاهی تنبیه بدنی میکنم یه حمله عصبیه از دست کارای خودش

و در کل مخالفم باید خیلی رو خودمون کار کنیم بچه ها بی پناهن

2706