1421
1389
عنوان

با کتک زدن بچه موافقید ؟

724 بازدید | 49 پست

منظورم انداختن بچه زیر مشت و لگد نیست ! منظورم اینه که اگر کار خیلی اشتباهی کرد با ملایمت کتکش بزنید .

با اینطور کتک زدن موافقید یا اعتقاد دارید بچه هر رفتاری کرد بازم پدر و مادر حق ندارن کتکش بزنن ؟

تعداد رای : 92
نظرسنجی
بله
30
32%
خیر
62
67%

یدونه پشت دستش زدن بله

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی ❤️ تو نقش جهان، هر وجبت ترمه و کاشی ❤️(( دوستای گلم لطفا وقتی توی تاپیکی کامنت گذاشتم و راهنمایی کردم ، ریپلای نکنید : واقعا؟؟؟؟؟؟؟، دروغ که ندارم بگم))

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

نزنين گناه دارن هرچقد كارشون بد بود

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....

بچه 3 به بالا یه نیشگون و یه چک در کونش واجبه😖

نزار زندگی برام بیشتر از این سخت بشه.                      یکم به خودت بیا فکر کنم وقتشه.                               از آسمون سنگ بیاد.                                                 حتی اگه جنگ بشه.                                                  دل من تو رو میخواد. میدونی حقشه

بعضی وقتا لازمه 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار فردا شب را سحر کن ... با کوله باری از نور از شب گذر کن ... سر مست و عاشقانه در خود نظر کن... بشکن در قفس را ... از تن رها شو ... درمان درد دردمندان را دوا شو... از خود دمی برون آ ... محو خدا شو...
1394

عزیزم بجه رو کتک بزنی دیگه از کتک نمی ترسه باید وانمود کنی میزنم ولی نزنی تا همیشه از کتک بترسه 

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁

مگه به حد جنون برسم ی دونه بزنم پشت دستش 

اونم تا۲شبانه روز بیدارم و عذاب وجدان دارم

اصلا موافق نیستم

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم

معلومه که نه

جو فراست تو برنامه اش نشون میداد

بدون خشونت بچه رو ادب میکرد

بچه لجباز با تنبیه کردن اینکه نمیتونه کاری کنه یا به وسیله مورد علاقه اش دست بزنه

آراستگی و دوست داشتن😍گزارش روزانه🎀 لا حول و لاقوه الا بالله هو العلي العظيم💜

الان همه میان مدعی میشن تاحالا به بچشون تو نگفتن و داخل پشم شیشه مرغوب ضد حساسیت ساخته شده از قوهای فنلاند بزرگ کردن و کسی بگه زدن خوبه میگن دستت بشکنه آخ وااااای نه فلان

من خودم بچم بشدت شیطونه اگرم گاهی تنبیه بدنی میکنم یه حمله عصبیه از دست کارای خودش

و در کل مخالفم باید خیلی رو خودمون کار کنیم بچه ها بی پناهن

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391

یه کم فهمیده باشه بعضی وقتا لازم میشه واقعا😐😐

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر عزیزم بیصبرانه من و پدرت و خواهر عزیز و نازت منتظرتیم 😍سلامت بیای بغلم ایشالاخدایااا مرررسییی بابت زندگی خوبی ک بهم دادی مرسی بابت اینکه بهترین همسر دنیا رو دادی به من ❤❤❤❤❤
الان همه میان مدعی میشن تاحالا به بچشون تو نگفتن و داخل پشم شیشه مرغوب ضد حساسیت ساخته شده از قوهای ...

وای چقدر باهات موافقم من

میخوای به خواسته هات برسی؟بیا کانالم قانون جذب @ghjazb1
1437