2726
خدااایاااا همه مامانای اینجا درد پری داشتن اما نینی داشتن تو شکمشون کاش میشد الان منم مثل مامانای ا ...

ان شالله ک بارداری عزیزم

چندروز عقب انداختی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
چه رنگی؟ مثل ترشح تخمک گذاری یا کمتر؟

سفید و گاهی بی رنگ ،نه خیلی بیشتر از تخمک گذاری اصلا اینقدر زیاد بود که فک میکردم پریودی هستش میرفتم نگا میکردم میدیدم کل شورتم خیس شده 

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شش ساله منتظرم هر ماهم یک هفته قبلش دل درد کمر درد و پادرد دارم یک هفته عذاب میکشم هی هم میگم شاید باردارم ولی بعد پری میاد و دنیا روی سرم خراب میشه😔😔

چیکار کنیم فقط دعا میشه کرد 

من توکلم به خداست قسم دادمش به امام‌حسین و شش ماهش😭😭

خدایا میدونم لایق نیستم ولی میشه به هما منتظرا نی نی سالم و صالح بدی😥😥

2728

منم تو اقدام هستم...خیلی وقتها موقع پریود یکی دو روز عقب میندازم...دو سه روز قبلش هم دردهای پریودی شدید دارم...ولی می فهمم که تاخیرم به خاطر بارداری نیست...چون من همیشه سه چهار روز قبل پریود خیلی کم خواب میشم...برای همین به محضی که کم خوابی‌‌هام شروع میشه میفهمم که پریود خواهم شد...🤕

منم تو اقدام هستم...خیلی وقتها موقع پریود یکی دو روز عقب میندازم...دو سه روز قبلش هم دردهای پریودی ش ...

منم این بار دیگه دلمو بیخودی خوش نکردم

ماه های دیگه الکی به خودم امیدواری میدادم

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

من شديد منتظر پريودي بودم كمر درد داشتم خيلي زياد كف پاهام سرد كلي ترشحات هم داشتم

فرداش بي بي چك زدم هاله انداخت چون بچه نميخواستم هي ميگفتم دارم پريود ميشم بي بي چك اشتباه كرده

اما ني ني بود ...

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
من شديد منتظر پريودي بودم كمر درد داشتم خيلي زياد كف پاهام سرد كلي ترشحات هم داشتم فرداش بي بي چك ز ...

ای جااااااااان😍

امیدوارم برای منم نینی باشه

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
2706