2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی من بچه ام ۱سال و هشت ماهشه.اصلا پریود نشدم بجز مرداد.ولی دیگه نشدم.سر موعدش تو این ماه دردای پریودی داشتم ولی نشدم.هر چی هم جوشونده خوردم خبری نشد.از ترسم تست هم ندادم.جدیدا هم همش خوابم میاد.خیلی میترسم.نمیخوام تو این شرایط که دوتا بچه دارم دیگه حامله بشم.چکار کنم.

2728
علائم پری درد شکم شدیدتر حتی

دقیقا مثل پری؟

چون من تو نت خوندم درد پری تو تمام دل و کمر آدم میپیچه اما درد بارداری فقط یه قسمت از زیر شکمه

درسته؟

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

من

تمام دردای پری داشتم،میرفتم دسشویی میدیدم خبری نیست،حتی حالم بدتر از روزایی بود ک پری میشدم

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
ولی من بچه ام ۱سال و هشت ماهشه.اصلا پریود نشدم بجز مرداد.ولی دیگه نشدم.سر موعدش تو این ماه دردای پری ...

دوتا بچه داری؟

خب بیبی بزن ببین چی میشه

به هرحال واقعیت رو باید پذیرفت

دعاکن‌تو شکمه منم نینی بیاد،دختربیاد

من تمام دردای پری داشتم،میرفتم دسشویی میدیدم خبری نیست،حتی حالم بدتر از روزایی بود ک پری میشدم

آره منم اینجوری ام

اما ته دلم مطمئنم پری میشم

دوتا بچه داری؟ خب بیبی بزن ببین چی میشه به هرحال واقعیت رو باید پذیرفت دعاکن‌تو شکمه منم نینی بیا ...

انشاا... عزیزم.خدا یه دختر خوشگل بهت بده و دلت و شاد کنه.منم دختر ندارم.شوهزم خیلی دوست داره دختر داشته باشیم.ولی الان نمیخوام حامله بشم.بچه هام کوچیکن.دعا کنین من پریود بشم

انشاا... عزیزم.خدا یه دختر خوشگل بهت بده و دلت و شاد کنه.منم دختر ندارم.شوهزم خیلی دوست داره دختر دا ...

امیدوارم خدا به وقتش یه دختر بهت بده

دختروپسرا فرق ندارن جفتشون هدیه ی خدا هستن اما چون پسر دارم دوس دارم دخترم داشته باشم

2706