1803
1810
شمام حس پری داشتی اما باردار بودی؟ دقیقا درد پری چن روز قبل از موعدت پیدا شد؟

عزیزم من تو اقدامم

الان چند روزه درد پری دارم ولی نیومده زیر دلم و کمرم درد میکرد دیروزم موعودم بود انشاءالله که بارداریم 

توهم اینجوری هستی؟موعودت کیه؟

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘
از سامانه دکتر ساینا برای ارتباط آنلاین با پزشک استفاده کن. میتونی آنلاین سوالت رو بپرسی و پزشک هم سریع 

منم ۳روز تا موعد دارم این ماه کلومیفن خوردم و الان درد شدید سینه دارم و بزرگ شدن و هالشون بیشتر شده.از دیروزم هی حس پری داشتم ولی ترشح بوده.الان همش حس پری دارم 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..برام دعا کنید سالم و صالح باشه   یا فاطمه الزهرا تو ایام فاطمیت فهمیدم منم مادر شدم.انشاالله دامن منتظرا سبز بشه زود زود  
من تو نت خوندم درد پری دل و‌کمر آدم میپیچه اما درد بارداری فقط یه نقطه از دل رو میگیره درسته؟

اره عزیزم فقط یه نقطه از زیر دلت میگیره انگار رحمت درد میکنه

خدایا شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی😍
1805
عزیزم من تو اقدامم الان چند روزه درد پری دارم ولی نیومده زیر دلم و کمرم درد میکرد دیروزم موعودم بود ...

آره منم درست درد پری دارم،زیر شکمم داغ میشه،اماهرماه همینم،الانم ۹۹درصد احتمال میدم میخام پری شم

من جمعه موعدمه

شما چرا بیبی نمیزنی؟

منم سه روز تا موعد دارم این ماه کلومیفن خوردم و از دیروز علایم پری دارم و اما ترشح میبینم یکم.الان چند روزه درد شدید سینه دارم و سنگین شدن انگار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..برام دعا کنید سالم و صالح باشه   یا فاطمه الزهرا تو ایام فاطمیت فهمیدم منم مادر شدم.انشاالله دامن منتظرا سبز بشه زود زود  
1771
1794
اوکی پس باردار نیستم چون من همه جای دلم و کمرم درد میپیچه

نا امید نشو سیستم بدن هر کس باهم فرق داره،من خیلیارو دیدم مثل من نبودن چون من جفتم پائین بود درد بدی داشتم.

خدایا شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی😍
آره منم درست درد پری دارم،زیر شکمم داغ میشه،اماهرماه همینم،الانم ۹۹درصد احتمال میدم میخام پری شم من ...

پری شب زدم منفی بود نگه داشتم انشاءالله پری نیومد فردا پس فردا بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘
منم

موعودت کیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم تو حامله باشی لااقل منکه فکر نمیکنم

انشاالله هر دوتایی مامان بشیم این ماه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1774