1464
1411
شمام حس پری داشتی اما باردار بودی؟ دقیقا درد پری چن روز قبل از موعدت پیدا شد؟

عزیزم من تو اقدامم

الان چند روزه درد پری دارم ولی نیومده زیر دلم و کمرم درد میکرد دیروزم موعودم بود انشاءالله که بارداریم 

توهم اینجوری هستی؟موعودت کیه؟

قانون نی نی سایتی ها:یه تاپیک میزنی نظر اول تعریفت کرد یعنی حله همه پشت سر اون تعریفت میکنن ولی وای بحالت نظر اول خار داشته باشه و ادامه ماجرا..😞😞

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

منم ۳روز تا موعد دارم این ماه کلومیفن خوردم و الان درد شدید سینه دارم و بزرگ شدن و هالشون بیشتر شده.از دیروزم هی حس پری داشتم ولی ترشح بوده.الان همش حس پری دارم 

کاش منم زود مامان شم    
من تو نت خوندم درد پری دل و‌کمر آدم میپیچه اما درد بارداری فقط یه نقطه از دل رو میگیره درسته؟

اره عزیزم فقط یه نقطه از زیر دلت میگیره انگار رحمت درد میکنه

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی😍
1517
عزیزم من تو اقدامم الان چند روزه درد پری دارم ولی نیومده زیر دلم و کمرم درد میکرد دیروزم موعودم بود ...

آره منم درست درد پری دارم،زیر شکمم داغ میشه،اماهرماه همینم،الانم ۹۹درصد احتمال میدم میخام پری شم

من جمعه موعدمه

شما چرا بیبی نمیزنی؟

منم سه روز تا موعد دارم این ماه کلومیفن خوردم و از دیروز علایم پری دارم و اما ترشح میبینم یکم.الان چند روزه درد شدید سینه دارم و سنگین شدن انگار

کاش منم زود مامان شم    
8
1476
اوکی پس باردار نیستم چون من همه جای دلم و کمرم درد میپیچه

نا امید نشو سیستم بدن هر کس باهم فرق داره،من خیلیارو دیدم مثل من نبودن چون من جفتم پائین بود درد بدی داشتم.

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی😍
آره منم درست درد پری دارم،زیر شکمم داغ میشه،اماهرماه همینم،الانم ۹۹درصد احتمال میدم میخام پری شم من ...

پری شب زدم منفی بود نگه داشتم انشاءالله پری نیومد فردا پس فردا بزنم

قانون نی نی سایتی ها:یه تاپیک میزنی نظر اول تعریفت کرد یعنی حله همه پشت سر اون تعریفت میکنن ولی وای بحالت نظر اول خار داشته باشه و ادامه ماجرا..😞😞

من دیشب اقدام داشتم ولی از امروز صبح درد پیچیده زیر شکمم میدونم خیلی زوده ولی دلیل این دردا چی میتونه باشه؟ حتما بخاطر استرسه

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508