1600
1541

من یکشنبه موعدمه الان 4 یا 5 روزه درد سینه دارم من هر ماه درد سینه دارم فقط تفاوت این ماه با ماه های دیگم اینه که یکم ترشح دارم

من چشمم اب نمیخوره 

برام دعا کنید 

خدایا خودت دستمو بگیر من به درگاه تو امیدوارم

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

ولی من بچه ام ۱سال و هشت ماهشه.اصلا پریود نشدم بجز مرداد.ولی دیگه نشدم.سر موعدش تو این ماه دردای پریودی داشتم ولی نشدم.هر چی هم جوشونده خوردم خبری نشد.از ترسم تست هم ندادم.جدیدا هم همش خوابم میاد.خیلی میترسم.نمیخوام تو این شرایط که دوتا بچه دارم دیگه حامله بشم.چکار کنم.

1432

من

تمام دردای پری داشتم،میرفتم دسشویی میدیدم خبری نیست،حتی حالم بدتر از روزایی بود ک پری میشدم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با یه صلوات تو راهیامو مهمون کنی ♥️
ولی من بچه ام ۱سال و هشت ماهشه.اصلا پریود نشدم بجز مرداد.ولی دیگه نشدم.سر موعدش تو این ماه دردای پری ...

دوتا بچه داری؟

خب بیبی بزن ببین چی میشه

به هرحال واقعیت رو باید پذیرفت

دعاکن‌تو شکمه منم نینی بیاد،دختربیاد

1403
دوتا بچه داری؟ خب بیبی بزن ببین چی میشه به هرحال واقعیت رو باید پذیرفت دعاکن‌تو شکمه منم نینی بیا ...

انشاا... عزیزم.خدا یه دختر خوشگل بهت بده و دلت و شاد کنه.منم دختر ندارم.شوهزم خیلی دوست داره دختر داشته باشیم.ولی الان نمیخوام حامله بشم.بچه هام کوچیکن.دعا کنین من پریود بشم

انشاا... عزیزم.خدا یه دختر خوشگل بهت بده و دلت و شاد کنه.منم دختر ندارم.شوهزم خیلی دوست داره دختر دا ...

امیدوارم خدا به وقتش یه دختر بهت بده

دختروپسرا فرق ندارن جفتشون هدیه ی خدا هستن اما چون پسر دارم دوس دارم دخترم داشته باشم

1578