2733
2734

۳۰۰ گرم ارد

۳۰۰گرم شکر

۴۰گرم پودر کاکائو

۱لیوان روغن 

۱لیوان اب

نصف قاشق چایی خوری جوش شیرین

۱قاشق چایی خوری بیکینگ پودر

۳تا تخم مرغ

آرد و شکر'۲ لیوان آرد بریز ا لیوان شکر

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

طبق دستور برو جلو دیگه...نمیشه الکی الکی کم و زیادش کنی. .درست کن اگه سفت بود شل بود شیرین بود کم شکر بود خودت سری بعد میتونی اصلاحش کنی

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نصف لیوان هم روغن بزن یا ۵۰ گرم کره

بجا آب شیر بزنی هم خوشمزه تر میشه

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2731

وانیل بزن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
ره خاطر کاکائو میگن تلخ میشه

تو خودت کاکائو رو با کمی شکر قاطی کن بعد بزن به مواد دیگه نیاز نیست که خیلی شیرین کنی دلو بزنه عزیزم

دوروزپیش برای تولدخواهرشوهردرست کردم

به به عالیه

مرسی 😘😘

فدات😘

2706