2726
عنوان

خواستگار عجیب ولی به شدت خوب!!!! چیکار کنم؟ شغل عجیب روح و جنی

| مشاهده متن کامل بحث + 3387 بازدید | 196 پست
جونگول پیش این لونگ میندازه این خیلی تخیلاتش قویه هم پارکش هم ساقیش نامبر وانن👌👌

اره به احتمال زیاد این از اصلی ها میگیره😂😂🤦🏻‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سایت که نیست بلانسبت شما دیوونه خونست😂

بالاخره كه همش تاپيك ها نبايد خيانت و كتك و جاري باشه اينجوري افسردگي ميگيريم لا به لاش از اين تاپيك هاي خنده هم باشه مثل زنگ تفريح ميمونه واسمون  

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728
دقت کردین اکثر دهه هفتادی ها باور کردن

عزیزم همه به مسخرگی داریم جوابش میدیم😂😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
من احساس میکنم داستانت تخیلیه

تازه داری احساس میکنی🤔

2706