2703
2553
عنوان

خواستگار عجیب ولی به شدت خوب!!!! چیکار کنم؟ شغل عجیب روح و جنی

| مشاهده متن کامل بحث + 3387 بازدید | 196 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرش سوپر مدل ترکیه😑😑😑😑 دروغ میباره یعنی. چتراتونو بردارید 😂😂😂😂

بله واقعا تو کار مدلینگ بوده تو ترکیه. خیلی خوشکله و جذاب. هرچی گفته رو بابای من و برادرم تا آخرش تحقیق کردن همه شو راست گفته حتی اموال و حساب بانکی و دارایی شو.

می گم نه ذره ای دروغ نه ذره ای بدی از خودش و خانواده ش ندیدم. مادرشم فوق العاده با من مهربونه.

2456

باز یه بچه مدرسه ای فیلم روح و پری دیده اومده ملتو سرکار گذاشته

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2714
دانشجوی دکترا بودن چیز خاصی نیست. الان همه دانشگاهها برای درآمدزایی دانشجو می گیرن. دو بار شرکت کردم ...

😐 مشاور تویی بقیه اداتو در میارن!

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       
يعني اين بچه دبيرستاني ها جوري ميبافن كه نميشه هضم اش كرد ببين هنوز تو دروغ گويي مهارت پيدا نكردي

الان استرس داره نمیدونه تاپیکشو بگردونه یا مشقاشو بنویسه

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706