2737
2734
عنوان

خواستگار عجیب ولی به شدت خوب!!!! چیکار کنم؟ شغل عجیب روح و جنی

| مشاهده متن کامل بحث + 3388 بازدید | 196 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من قبول میکردم جالبه شخصیتش وکارش😁😁😁

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2731
کیس خوبیه...اخلاقشم خوبه بقیه چیزا مهم نیست.

چی مهم نیس 

ادم دو روزه دیوونه میشه با ای ادم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

والا چ دلو جرءتی من بودم از صد فرسنگیش رد نمیشدم تو تازه میخوای باهاش ازدواج کنی 

فردا پس فردایی اومدیم شما دعواتون شد وردی نخونه دیوونه بشی وای خدا من الان ک دارم با توهم حرف میزنم ک با اون اقا ارتباط داشتی هم میترسم والا عقل نداری از همون اول ک شغلشو فهمیدی نباید ادامه میدادی

2738

وااای من ترسیدم ازش..........مثلا بخای یه چیزی رو ازشون پنهان کنی یهو خیره شه تو چشات و........

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

😂😂😂خداییش پس ایده این رمان ها الکی نیست تو زندگی عادی هم داریم🤔

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706