1464
1459
عنوان

خواستگار عجیب ولی به شدت خوب!!!! چیکار کنم؟ شغل عجیب روح و جنی

| مشاهده متن کامل بحث + 3172 بازدید | 196 پست
خخخ منم تو کفم که چه جوری باور کردن دارن نظر میدن

استارتر الان این شکلیه از دست این آدمای ساده😂😂😎😎😎😎

یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو : خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی؛بهت افتخار میکنم... 💪      

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

دانشجوی دکترا بودن چیز خاصی نیست. الان همه دانشگاهها برای درآمدزایی دانشجو می گیرن. دو بار شرکت کردم ...

😐 مشاور تویی بقیه اداتو در میارن!

ای بی بصر  !                                                                        من می روم ؟!                                                                او می کشد قلاب را ...
1473
يعني اين بچه دبيرستاني ها جوري ميبافن كه نميشه هضم اش كرد ببين هنوز تو دروغ گويي مهارت پيدا نكردي

الان استرس داره نمیدونه تاپیکشو بگردونه یا مشقاشو بنویسه

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
1334
بله واقعا تو کار مدلینگ بوده تو ترکیه. خیلی خوشکله و جذاب. هرچی گفته رو بابای من و برادرم تا آخرش تح ...

رمالا و فالگیرا همه همینطور با شخصیتن خوش به حالت حیف که من متاهلم وگرنه شمارشو ازت میگرفتم🤣

پاشو لباساتو بپوش دیگه برو مدرسه ات دیرت میشه با این داستان سر هم کردنت باید کلاس اولی باشی😏

😂😂😂یاد اون خانم که عکس شوهرش نتی بود افتادم😂😂🤦🏼‍♀️

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1476
بله واقعا تو کار مدلینگ بوده تو ترکیه. خیلی خوشکله و جذاب. هرچی گفته رو بابای من و برادرم تا آخرش تح ...

اونا دروغ نمیگن عزیزم چون آدمی که وجود نداشته باشه دروغ نمیگه😂😂😂😂😂

یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو : خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی؛بهت افتخار میکنم... 💪      
😂😂😂😂😂 اومد داستان بنویسه ر ی د😂😂😂😂😐

اره کلا متوهم 😐😂😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
این داستان ذهن اسهال شده یک دختر بچه رمان خوان 

خخخخ عالی بود

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
1450