2733
2739
عنوان

پسرزایی

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین فکرو میکردم و ب همه گفتم دختره رفتم انومالی گفت پسره سه دفعه پرسیدم اخرش نشونم داد گفت ببین ...

مبارکت باشه عزیزم انشاالله به سلامتی بدنیا بیاد

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
2731
زمان تخمک گذاریت رو

نه با دستور دوستم😀😀😀

البته دکترم رفتم گفت روز یازده پری روز تخمگذاری هست البته از روی علائم هم مشخص میشه تیر کشیدن زیر شکم، دمایی بالای بدن، ترشح غلیظ و شیری رنگ مثل سفیده تخم مرغ 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
ترجیحا پسر ولی دخترم شد شد هر چی خدا بخواد

ببین اون روزی ک میخوایی اقدام کنی حتما ب شوهرت چیزای گرم بده شام آبگوشت یا قیمه با گوشت گوسفندی درست کن، حتما حتما نیم ساعت قبل اقدام شوهرت قهوه بخوره خودتم یکم آب و جوش شیرین و قاطی کن با سرنگ وارد واژنت کن چند دقیق دراز کش باش بعد از جات بلند شو، یادت باشه اول شما باید ارضا بشی بعد شوهرت، وقتی مایع منی ریخته شد پاهات و ب هم بچسبون شده نیم ساعت از جات بلند نشو 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2738

این دستوری ک دوستم خودش انجام داده ب بقیه هم. گفته بچه اشون پسر شده ولی در کل از خدا بخواه هرچی صلاحته بده و نی نی ات سالم باشه بگو خدایا من دلم پسر میخواد ولی میسپارم به خودت اگه صلاح دونستی  بهم بده 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
ببین اون روزی ک میخوایی اقدام کنی حتما ب شوهرت چیزای گرم بده شام آبگوشت یا قیمه با گوشت گوسفندی درست ...

یک روز درمیون هم اقدام کن حتما 

چند روز قبل اینکه اقدام کنی نزدیکی نداشته باشید 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖