2726
عنوان

پسرزایی

558 بازدید | 24 پست

از دکتر پرسیدم مگه برای پسر شدن روز تخمک گذاری نباید اقدام بشه گفت نه روز قبل از تخمک گذاری تعجب کردم شما چی فکر میکنید؟

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسپرم مگه بیشتر 6 روز زنده میمونه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

من ۲۲ سیکلم باردار شدم ۶ روز ب پریودم و مطمعا هستم تخمک گزاریم نبوده پسره !

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
روز تخمگذاری عزیزم باید انجام بشه و بعد اون یک روز در میون 

دکتر گفت زمانیکه تخمک تازه س اقدام بشه

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
من ۲۲ سیکلم باردار شدم ۶ روز ب پریودم و مطمعا هستم تخمک گزاریم نبوده پسره !

دوستم دقیقا مثل شما اقدام کرد دختر شد

دکتر گفت زمانیکه تخمک تازه س اقدام بشه

نمیدونم والا شایدم دکترت درست ميگه من برام فرقی نمیکرد ک پسر باشه یا دختر ولی روز تخمگذاری اقدام کردم بچه ام پسره 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
دختره

پسره😂

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
نمیدونم والا شایدم دکترت درست ميگه من برام فرقی نمیکرد ک پسر باشه یا دختر ولی روز تخمگذاری اقدام کرد ...

با کیت مشخص کردی یا با سونو

دوستم دقیقا مثل شما اقدام کرد دختر شد

منم همین فکرو میکردم و ب همه گفتم دختره رفتم انومالی گفت پسره سه دفعه پرسیدم اخرش نشونم داد گفت ببین پسره😅

2706