2726
عنوان

سقط جنیننننن . کمککک

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 45 پست
هدیه خداس  مادر من 5 تا بچه داشته   دوباره بدونه اینکه بدونه حامله میشه هرکاری کرد تا بی ...

منم ناخاسته بودم مادرم خاسته سقط کنه نکرده ولی نمیدونم الان پشیمونه یا نه 😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیتونم به راحتی بگم سقط کن چون خدا خواسته بیاد ب این دنیا ،ولی واقعا شوهرت بی لیاقته خودتم خیلی مقص ...

نبخشه و حسابی سر این حرفش حال شوهرشو باید بگیره

اگه نگیری مادر بی عرضه ای ک نتونه ب بچش مقاومت یاد بده بده 

ماها باید یاد بگیریم قوی بودن و ارزش قائل شدن برای خودمونو بدست بیاریم و با جنگیدن میسر هستش

اسی بخاطر بچه تم شده تو دهنی محکمی بهش بزن مردک نفهم

بهش بگو زیرت جز من اگه کسی دیگه میره ک منم رفتم 

اه چقدر عصبانی شدم با حرفش توام سکوتت خیلی داغونه هاااا

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2728
دکتر میده یا خودم باید تهیه کنم؟

میری دکتر یا بهداشت تایید کنه بچه نمیخوای و مشکل داری 

چنتا قرص میده میفته

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
هنوز جون نداره کدوم بچه 

کی میگه جون نداره، از روز اول وقتی داره رشد میکنه یعنی جون داره موجود بی جون که رشد نداره این چه حرفیه میزنی 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

استاتر ننداز بچه و سقط کنی یه عمر داغون میشی 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

برا چی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

من اصلاااااا کاری ب استاتر ندارم راجب سقط یا نگه داشتن بچش....برای خودم میپرسم ،چرا سقط داغون میکنه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
برا چی

برای اینکه خودش بچه رو دوست داره، چرا بندازه وقتی سقط کنه و تو حسرت بمونه، برای اینکه خدا کاری میکنه تا تاوان ظلم به یه موجود کوچولو رو بده مگه جون رو استاتر داده بهش که ازش بگیره جون رو خدا داده به اون و حق طبیعی هر انسانی جون داشته باشه، اون شاید کوچیک باشه ولی جون داره وبزرگ میشه فرقی بین این بااون یکی بچه‌اش نیست جزاینکه این بی دفاع تر و مظلوم تر هم هست تازه 

من اصلاااااا کاری ب استاتر ندارم راجب سقط یا نگه داشتن بچش....برای خودم میپرسم ،چرا سقط داغون میکنه

دیدم و شنیدم کسایی که سقط می‌کنند خودشون به دلخواه بعد سقط اکثرا دچار افسردگی میشن چون پشیمون میشن از کارشون، غیر اینم دنیا گرده این آدم زورشو به یه موجود کوچولو برسونه و بعد زمین میچرخه تا یه روز یه فرد ظالم به همین آدم مسلط بشه 

برای اینکه خودش بچه رو دوست داره، چرا بندازه وقتی سقط کنه و تو حسرت بمونه، برای اینکه خدا کاری میکنه ...

گفتم که من اصلا منظورم استاتر نبود

می‌شناختم تو فامیلمون مردی رو که یه زور گفت سقط کنه همسرش بعد از اینکه به زور مجبور کرد همسرش سقط کنه به چله زن نرسیده بود که خود مرده هم فوت شد و همه می‌گفتند که ستم کرد و خدا جوابشو داد 

2706