2726
عنوان

سقط جنیننننن . کمککک

459 بازدید | 45 پست

سلام دوستان میخواستم کمی درد دل کنم خسته شدم و کاری ازم بر نمیاد من شاید چون از روز اول به همسرم رو دادم و بها زیاد دادم اینقدر جسور شده . من 15 ساله ازدواج کردم همسرم سه چهار سال اول خوب بود ولی بعدش چون کارش روش فشار بود با من بد رفتار میکرد همش فحش میداد حرف بد میزد کتک میزد به هر بهانه ای با اینکه من خداشاهده هیچوقت باهاش بحث نکردم اصلا ادمی نیستم که اهل بحث و حرف بد باشم و عصبی هم نیستم . دو تا پسر دارم تا اینکه این ماه پریود نشدم بهش دو هفته قبل میگم مریض نشدم میگه ما که همش از کان... استفاده کردیم امکان نداره بچه در کار باشه حالا نهایتا دوسه بار بدون اون بوده که اونم اولا نریخته نهایتا هم چند قطره با چند قطره که بچه نمیاد میگه من که این بچه رو نمیخوام چون بچه من نیست . اخه ادم اینقدر وقیح و بیشعور بخدا من که سالهاست تو دلم نمیبخشمش چون تا تونسته عذابم داده . شبش که حرف رو زد اونقدر ناراحت شدم بجایی که بزنم دهنش و باهاش قهر کنم رفتم منت کشی و روز بعدش احمق اشتی کرد گفتم من همسرتم این چه حرفیه که به من میزنی پس بچه اگه بخاطر منو تو نیومده از کجا اومده میگه . حرفای منو جدی نگیر حالا یه چیزی گفتم تو خیلی سخت میگیری نفهم یه عذرخواهی هم نکرد. تا اینکه دیروز هم باز میگه من که هر چی فکر میکنم امکان نداره از من بچه دار شده باشی با یکی دو قطره که کسی حامله نمیشه بخدا اعصابم خورده نمیدونم چیکار کنم این ادم رو با این طرز فکرش . از طرفی بچه دوست دارم از طرفی هم میگم خداکنه اینبار نشه تا دهن این ادم بسته بشه. شماها بگین من چیکار کنم خیلی داغونم. با دوستم که حرف زدم میگه اون میدونه تو هیچوقت عصبی نمیشی از دستش با این حرفاش میخواد عصبی و داغونت کنه . امروز صبح بی بی چک گذاشتم مثبت شد دوستان همین که به همسرم گفتم مثبته گفت باید سقط کنی من این بچه رو نمیخوام ما که همش جلوگیری داشتیم اینهمه مراقب بودم من بچه زورکی نمیخوام میگه باید بری دکتر سقط کنی نه شرایط مالی و تربیتی این سومی رو داریم نه بچه ای که به زور بهم تحمیل بشه رو میخوام. توروخدا بگین من چیکار کنم دارم دیوونه میشم

ببخشید این تاپیک دومه که میزنم. 

خدایا هزار مرتبه شکرت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون دنیا هم پرسیدن بگو شوهرم گفت 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

اگه شما دلت به سقط کردن نیست توکل به خدا کن و با خدا معامله کن بگو خدایا من راضی به سقط نمیشم و تو هم حمایتم کن و شوهرمو راضی کن و اخلاق شو با من بهتر کن

اون بچه حق زندگی کردن داره این حقو ازش نگیرید به همسرتم بگو اگه اون موقع که تو شکم مادرت بودی مادرت تصمیم میگرف تو رو سقط کنه الان اصلا وجود نداشتی و از اینجور حرفا بزن که آروم بشه... 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
سقط کن دیگه با این شوهر بچه میخوای چکار 

چجوری سقط میکنن؟؟ دکتر مگ بچه ای که سالمه رو سقط میکنه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
بچه تو بزار اون گناهی نکرده شوهرتم راضی میشه 

هنوز جون نداره کدوم بچه 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

نمیتونم به راحتی بگم سقط کن چون خدا خواسته بیاد ب این دنیا ،ولی واقعا شوهرت بی لیاقته خودتم خیلی مقصری زیادی بهش بها دادی ،بقول مهران مدیری گاهی باید نبخشید تا بفهمند هر اشتباهی یک تاوانی دارد 

چجوری سقط میکنن؟؟ دکتر مگ بچه ای که سالمه رو سقط میکنه؟

بله قرص میخوره سقط میشه 

بچه هنوز جون نداره یکماهشم نیست

دلم نمیاد سقطش کنم . اونم که تست نمک انجام دادم دختره.

سقط نکن بعدا اگه شوهرت بهت گیر داد بگو آزمایش دی ان ای بگیرن تا ثابت بشه حالا مطمئنا به اونجا نمیرسه ولی اونم راضی میشه 

بله قرص میخوره سقط میشه  بچه هنوز جون نداره یکماهشم نیست

دکتر میده یا خودم باید تهیه کنم؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

هدیه خداس 

مادر من 5 تا بچه داشته  

دوباره بدونه اینکه بدونه حامله میشه هرکاری کرد تا بیفته تا ب کورتاژم رسید 

شبش خواب دید ک نباید اینکارو بکنه 

خدادادی بود ک الان عشق و نفس مادرمه 

خیلی دوسش اره الانم ایران نیس ی سره گریه و دلتنگشه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

هیچکس از فرداش خبر نداره نا امیدی از رحمت خدا کفره اگر بچه نمیخواستی سفت و سخت جلوگیری میکردی ولی حالا ک داده نمیشه ک ب راحتی نابودش کرد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706