2733
2734

الان طبق اولین روز آخرین پریودیم رفتم تو چار هفته

و زیر دلم گاهی اوقات تیر میکشه بعد یهو ول میکنه 

دیروز هم لکه بینی داشتم .طبیعیه؟؟

به نظرم لکه بینی لانه گذینی بوده 

حالا کی برم دکتر؟؟؟میخام یهو برا تشکیل قلب ی ماه دیگه برم دیر نیس بخام ی ماه دیگ برم دکتر؟

رهام کوچولومون در تاریخ ۱۰خرداد بدنیا اومد...خوش اومدی مامانی😚😚😚😚😚😚

وای من زیر دلم درد شدید داشتم 

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینا علاعم طبیعی برای همه هست فقط لک دیدی باز حتما دکتر برو

فقط دیروز دیدم.انقد میترسم همش میگم نکنه بارداری خارج رحم باشه

2738

اره گلم تیر کشیدن طبیعیه

اول که فهمیدی بارداری باید یبار دکتر بری که بگه بله ساک بارداری تشکیل شده یا نه و بگه داخل رحمه یا نه

تشکیل قلبم عجله نکن پایان هفته 8 برو

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
دکتر برو حتما،  یا پیش یه ماما یا هرکی من سر درد داشتم زیاد

من همههههههههه ی علائم بارداری دارم بجز تهوع و استفراغ کاش این موردو هیچ وقت تجربه نکنم

بفرما

من چند روز زیر دلم درد می‌کنه و حالت تهوع ام دارم بعضی اوقات سرگیجه دارم شما این علایم و داشتین ؟

بی بی زدم منفی بود البته هنوز ۵ روز مونده به موعدم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706