2737
2734
عنوان

اشتباهاتی که تو تربیت فرزندم داشتم

4732 بازدید | 194 پست

الان که پسرم 9 سالشه تازه میفهمم چه اشتباهاتی داشتم تو تربیتش

اول اینکه الان پسرم خیلی تنبل شده چون از اول انجام کاری رو بهش نسپردم دلیلم این بود که کند انجام میده و وقتمو میگیره،از تمیز کردن اتاقش گرفته تا بعضی مسئولیت های کوچیک مثلا آشغال گذاشتن دم در و...

دوم اینکه کوچیک بود زیاد باهاش حرف نزدم و بیشتر تلویزیون دید الان بنظرم دایره لغاتش کمه و البته خیلی چیزای دیگه

فکر میکنم شما دوستان هم تجربیاتی داشته باشین که خوب میشه اینجا به اشتراک بذاریم تا دیگران استفاده کنن

شعر ،متن و عکس های عاشقانه و زیبا در کانال تلگرام                         @beyadenojavani

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک خوبیه

ممنون. ان شاالله بقیه دوستان هم بیان تجربیاتشونو بگن

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2731

دختر من هشت ساله هست و تک فرزند دقیقا کارهای خودش رو نمی‌تونه به تنهایی انجام بده 

چون تنها هست زیادی کارتن نگاه می‌کنه ولی برعکس دایره لغاتش گسترده هست 

حتی حرفهایی میزنه و درکی داره از محیط و اشخاص که نسبت به سنش واقعا بالاست 

در عوض تنبل بار اومد 

الانم خیلی کارها می‌کنم منظم باشه اما اصلا تاثیری نداره

من واقعا اذیتم در این مورد و مقصر خودم هستم 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2738

هنوز دیر نشده  ولی به پسرا همه جور مسیولیتی بدین  کار خونه تا خرید بیرون  ظرفشستن  و ‌....و خرید میوه و ...سفره انداختن و ...

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

من بچه بودم هرکی منو میزد اصلا مادرم ازم طرفداری نمیکرد میومدیم بهش میگفتیم هم یه کتک مفصل هم مامانم میزد واسه همین عقده ای شدم اگه یکی ب بچم چپ نگاه کنه میکشمش چه برسه ب کتک باید همه با احترام بابچه من رفتار کنن

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

یه چیز دیگه که البته یکی از آشنا ها میگفت 

اینکه دیر پسرشو برای خرید به مغازه فرستاده و الان که 8سالشه هنوز پولو نمیشناسه و تو مدرسه و درس ریاضی اینو فهمیده که نسبت به بقیه عقبتره

شعر ،متن و عکس های عاشقانه و زیبا در کانال تلگرام                         @beyadenojavani

اگر ميخواهيم فرزندمون اعتماد به نفس داشته باشه،هيچوقت جلوش  از ديگران ايراديهايي نگيريم كه خارج از اراده خودشونه مثل قيافه ،قد....چه دوست و آشنا باشن چه حتي هنرپيشه يك فيلم...

من به خاطرتنش هایی که توکودکی داشتم هی میخوام موقع عصبانیت بجمو بزنم.دوبارم اروم زدم روپاش اما بعدش مثل سگ پشیمون شدم.چندوقته بیشتر نازشو میکشم دارم خودمو کنترل میکنم.رفتارم ارادی نیست😔

هیچی  
زورگویی و تعیین تکلیف در تصمیمات مهم مثل انتخاب رشته

دقیقا 👍

مامانم عقده ی اینو داشت که خودش ماما بشه و میخواست منم هرجور شده ماما بشم، ولی من حالم از شغل های بیمارستانی بهم میخورد، عاشق این بودم که برم دانشکده افسری، نذاشتن برم دنبال رویاهام، نه اونی شدم که اونا میخواستن نه اونی شدم که خودم میخواستم.

آینده تحصیلیمو نابود کردن.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706