2726
عنوان

برای اسید زیاد معده چی خوبه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10140 بازدید | 101 پست
قرص موتیدون عالیه و دمنوش اویشن ،چای با زنجبیل 

اویشن و زنجبیل برام خوب نبوده مخصوصا زنجبیل 🙈🙈 جوری میسوزونه که تا دو روز کل گوارشم میسوزه

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
عصبی نه زیاد چون من همش تنهام کسی نیست عصبیم کنه😊 شبها شوهرم خسته میاد خونه  سابقه معده درد د ...

اوهوم .گفتم شاید چون سابقه دارید معدتون اینطور ناسازگاری میکنه.حالا ان شالله زود خوب شید.

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوهوم .گفتم شاید چون سابقه دارید معدتون اینطور ناسازگاری میکنه.حالا ان شالله زود خوب شید.

ممنونم عزیزم. شما خیلی صبورانه راهنمایی میکنید. غیر از مواردی که گفتید چیز دیگه ای هم هست که یادتون نبوده باشه و اثر گذاریش خوب باشه؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
2728
اویشن و زنجبیل برام خوب نبوده مخصوصا زنجبیل 🙈🙈 جوری میسوزونه که تا دو روز کل گوارشم میسوزه

عجیبه بیشتر داروهای ریفلاکس از اویشنه ،خب کمتر بریز لابد زیاد میریزی یا یکم دارچینم بریز که بهتر بشه قرص لانسوپرازول خوردی، عالیه من خداروشکر صبح ناشتا میخورم خوبم 

چقدر واست رویا بافتم ،واست اسم انتخاب کردم ،کلاه بافتم ولی رفتی و منو گذاشتی با کلی عذاب وجدان
ممنونم عزیزم. شما خیلی صبورانه راهنمایی میکنید. غیر از مواردی که گفتید چیز دیگه ای هم هست که یادتون ...

😊واقعا از ته دلم خوشحال میشم اگه خوب شید چون واقعا درد خیلی بدیه 😐تاپیکای زیادیم اینجا زدن بیشتر اسم دارو گیاهی گفتن .باز اگه یادم اومد میگم بهتون

عجیبه بیشتر داروهای ریفلاکس از اویشنه ،خب کمتر بریز لابد زیاد میریزی یا یکم دارچینم بریز که بهتر بشه ...

وقتی اویشن میخورم احساس میکنم اسید معده کمتر میشه. درسته. ولی باعث رفلاکس و برگشت بیشتر غذا به گلو میشه

😊واقعا از ته دلم خوشحال میشم اگه خوب شید چون واقعا درد خیلی بدیه 😐تاپیکای زیادیم اینجا زدن بیشتر ا ...

ممنون میشم تو همین تاپیکم ببینمتون . چون قرص های ضد اسید باعث درد معده من میشه دوست دارم زودتر خوب شم قطعش کنم ولی به خاطر ترش کردن مجبورم بخورم دنبال راه درمان هستم

ممنون میشم تو همین تاپیکم ببینمتون . چون قرص های ضد اسید باعث درد معده من میشه دوست دارم زودتر خوب ش ...

اره میدونم چی میگید.من خودم دکتر فوق تخصص رفتم بهم میگفت روزی ۷یا۸ تا دونه قرص بخور .واقعا اذیت شدم چون معده دردم گرفتم قطع کردم بهتر شدم.باز این شربته رو خوردم بعصی دارو گیاهی بهتر شدم 

اره میدونم چی میگی.من خودم دکتر فوق تخصص رفتم بهم میگفت روزی ۷یا۸ تا دونه قرص بخور .واقعا اذیت شدم چ ...

بعد قطع اسیدتون زیاد نشد؟ الان فقط با امپرازول و شربت باریج کنترل میکنید؟

والا اونهمه قرصو میخوردم دوهفته فقط یه ۵درصد بهتر شدم بهم گفته بود باید یه ماه بخوری این قرصارو.وقتیم که قطع کردم اسید معدم همون قدر بود فرقی نکرده.ولی واقعا وضعم خیلی بد بود اون شربته رو خوردم خیلیییی بهتر شدم.فقط اونو میخورم.ولی حتما دارو گیاهیادیگه رم میخوام بخورم کامل ان شالله برطرف شه.

به نظرم معدتونم تقویت کنید بد نیست.شربت انار باریچ تقویت کنندست باز میخواید امتحان کنید یا انار زیاد بخورید البته اون شربته اشتهارم باز میکنه .

به نظرم معدتونم تقویت کنید بد نیست.شربت انار باریچ تقویت کنندست باز میخواید امتحان کنید یا انار زیاد ...

الان فصل اناره سعی میکنم بیشتر مصرف کنم هرچند باید دو هفته ای صبر کنم تا انارها شیرین بشن. 

الان تو خونه الوورا دارم ژلش رو بخورم؟

اندوسکوپی رفتم. اوه انقدر دکتر رفتم دکترها غیر از چندتا قرص تکراری چیز دیگه ای بلد نیستن تو همین سای ...

شمام مثل منی. منم انقد دکتر رفتم خسته شدم. جالبه بعضی داروهایی که مینوشتن حالمو بدتر مبکرد

خیلی 
الان فصل اناره سعی میکنم بیشتر مصرف کنم هرچند باید دو هفته ای صبر کنم تا انارها شیرین بشن.  ال ...

خیلی خوبه اگه بخوری .ولی خب زیاد نخور یبوست میاره بعد اگه خدای ناکرده زخم معده داریم انار ترش نخور و زیاده روی نکن.الوورائه هم مثل اینکه اسید معده رو تنظیم میکنه یکیم پیشنهاد کرده بود برای رفلاکس ولی من تابه حال امتحان نکردم برای این مشکلم و اصلا خبر ندارم که برطرف میکنه رفلاکس رو یا نه ولی فکر کنم برای معده خوب باشه.ان شاالله خیلی زود خوب شی😊

2706