2737
2734
عنوان

برای اسید زیاد معده چی خوبه ؟

10151 بازدید | 101 پست

چی خوبه که درمان کنه و روزبروز بهتر بشم نه فقط موقتی باشه

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی رفلاکس دارید؟

بله

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
2731
سیرابی.

واقعا سیرابی ضد اسیده؟ فکر میکردم فقط ترمیم کننده معدست

من خیلی چیزارو امتحان کردم هنوز چیزی نبوده کلا دردمو خوب کنه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2738
من خیلی چیزارو امتحان کردم هنوز چیزی نبوده کلا دردمو خوب کنه

سیرابی هم خوردی؟

من خودم سه ماهه دارم میمیرم. بعد مدلش از یک خوراکی به خوراکی دیگه عوض میشه😓الان برنج و پنیر هم دیگه ...

شما باردارید؟اگه بارداری که طبیعیه تواین دوران رفلاکس

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
من خودم سه ماهه دارم میمیرم. بعد مدلش از یک خوراکی به خوراکی دیگه عوض میشه😓الان برنج و پنیر هم دیگه ...

بیشتر توضیح بده شاید علتشو بفهمیم. فقط ترش میکنی؟ دارو چی میخوری؟

2706