2737
2734

سلام خانوما من طول سرویکسم هفته ی 17، 28 میلیمتر بود بعد نرفتم دکتر الان که هفته 29م گفت باید میومدی سرکلاژ میکردیم واست الان احتمال زایمان زود رس هست بعدم گفتن نباید نزدیکی داشته باشی، میخام بدونم نزدیکی بدون دخول هم خطرناکه؟ (معذرت میخام فقط با دست ارضا بشی) 

من کوردم هیوایه تم آزادیه ✌🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم توی ان تی چند بود سرویکس؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2738
کلا نباید ارضا شی . چرا برای سرکلاژ نرفتی وقتی طول سرویکست کم بود ؟

تو سونوگرافیم نوشته 28 میلیمتر طبیعی، بعدم رفتم بهداشت اونام چیزی نگفتن منم فک کردم همه چی روبه راهه تا این ماه رفتم دکتر😔😔

بعدم فقط گفت استراحت و استفاده از دستشویی فرنگی و این حرفا

متوجه نشدم

منم طول سرویکس کوتاه بود دکتر نفهمید هرچی می گفتم بچه بهم فشار میاره توجه نکرد آخر سر هفته 19 خودم رفتم سونو طول سرویکس کم بود و بچه هم خیلی پایین بود و زود چرخیده بود طوری وقتی رفتم دکتر و سونو را نشونش دادم معاینم که کرد خیلی ترسید بهم گفت همین حالا برات حلقه می گذارم و استراحت مطلق. برام یه پساری گذاشت و خلاصه تا زایمانم استراحت مطلق شدم 

تو سونوگرافیم نوشته 28 میلیمتر طبیعی، بعدم رفتم بهداشت اونام چیزی نگفتن منم فک کردم همه چی روبه راهه ...

واسه من 30 بود دوقلویی گفتن کوتاهه .یکم رعایت کنی هیچی نمیشه .کاراتو باید کسی واست انجام بده

منم طول سرویکس کوتاه بود دکتر نفهمید هرچی می گفتم بچه بهم فشار میاره توجه نکرد آخر سر هفته 19 خودم ر ...

هفته 19 چند بود طولش؟

پس چرا دکتر برا من چیزی نگفت😔

منم طول سرویکس کوتاه بود دکتر نفهمید هرچی می گفتم بچه بهم فشار میاره توجه نکرد آخر سر هفته 19 خودم ر ...

اهان اینم گفت دیگه بچه بزرگ شده و نمیشه کاری کرد ینی منظورش همین بوده که دیگه واسه پساری هم دیره؟ 

2706